Про центр

Про центр

Центр післядипломної освіти Херсонського національного технічного університету створений в 1995 році для здійснення післядипломної освіти.

ЦПО має у своєму розпорядженні необхідну навчально-матеріальну базу, володіє науково-методичним, технічним і інтелектуальними потенціалом, що відповідає сучасним вимогам вищої школи. У розпорядженні центру дисплейні класи, створений власний бібліотечний фонд. Навчальний процес забезпечують провідні викладачі університету. За роки діяльності Центру тут одержали другу вищу освіту й підвищили кваліфікацію більше двох тисяч фахівців. Багато випускників Центру займають керівні посади на підприємствах і організаціях області, працюють у державній податковій адміністрації, Національному й комерційних банках, казначействі.

ЦПО підвищує кваліфікацію фахівців з вищою освітою за всіма ліцензованими спеціальностями.
Програми курсів, термін та форма навчання (денна або вечірня) визначаються разом із замовником.
Більш детальна іонформація про формування конкретних груп відображена у повідомленнях.

Центр післядипломної освіти запрошує до співпраці підприємства і організації, пропонує свої послуги щодо підготовки кадрів до розробки та реалізації інноваційно спрямованих стратегій.Ми впевнені в тому, що стратегічне управління є необхідною умовою виходу підприємств із кризового стану, стабілізації їх діяльності та забезпечення подальшого сталого розвитку. Але стратегічні плани мають розроблятись самими працівниками підприємств. Поєднання їх практичного досвіду з нашими теоретичними знаннями та певним досвідом співпраці з підприємствами буде сприяти формуванню у працівників підприємств стратегічного мислення, здатності втілювати у життя свої задуми.Вважаємо, що працівникам будуть корисні певні додаткові знання з менеджменту (особливо стратегічного, інноваційного), маркетингу, управління за результатами.
Однією з можливих форм співпраці є підготовка резерву керівників вищої ланки управління. Головною формою підготовки буде виконання ними практичних завдань, які стосуються стратегічного управління. Викладачі Центру надають допомогу у засвоєнні теоретичного матеріалу та консультативні послуги при виконанні практичних завдань.

Адреса: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе 22, ХНТУ ЦПО (корп.3) тел./факс (0552) 32-69-73, 51-87-11, моб. 095-535-42-89 Остропольська Тетяна Василівна, 068-748-76-07 Наумова Катерина Вікторівнае–mail: fppk@kntu.net.ua