Головна

Структура / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ / УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ»

УЧАСТЬ У V МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ»

26 жовтня 2023 року в. о. завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування, д. держ. упр., професор Вікторія ФІЛІППОВА взяла участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях», організованої Маріупольським державним університетом за підтримки Optima Project – проєкту Erasmus+ напрямку KA2 «Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia».

Метою проведення конференції є синтез наукових досліджень і практики публічного управління щодо поєднання зусиль закладів вищої освіти, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес – структур та громадськості в аспекті пошуку сумісних ефективних підходів до вирішення актуальних завдань сталого розвитку.

У роботі конференції крім представників вітчизняних вишів взяли участь Людмила РИКОВА, Директор Генерального департаменту з питань професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування НАДС, Тетяна ЛОМАКІНА, радниця-уповноважена Президента України з безбар’єрності, Ежи ДЕЦ, канцлер Вищої Школи економіки та гуманітаристики, (Республіка Польща), Рамаз АБЕСАДЗЕ, директор Інституту економіки Паати Гугушвілі Тбіліського державного університету ім. Іване Джавахішвілі, доктор економічних наук, професор, (Грузія), Йозеф ЗАТЬКО, Президент Європейського інституту безперервної освіти (EIDV), Голова Асоціації піротехніків Словацької республіки, засновник Східно-Європейської агенції розвитку (EEDA), доктор філософії, Почесний доктор, Почесний професор, LL.M, MBA; (Словацька Республіка).

Основними питаннями поднятими в ході обговорення на конференції стали: роль органів публічної влади у забезпеченні сталого розвитку регіону; соціальне підприємництво та публічне управління в контексті модернізації регіональних економік, правові питання забезпечення умов сталого розвитку; сталий територіальний розвиток на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції; прагматичні аспекти сталого розвитку публічного управління в бізнесі та громадській сфері та ряд інших.