Реєстрація на участь у творчому конкурсі на місця державного замовлення

Шановні вступники!

Для участі у творчому конкурсі в ХНТУ з 01 по 12 серпня для вступу на навчання за спеціальністю 022 Дизайн на місця державного замовлення для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання необхідно 06 липня по 06 серпня 2020 року особисто зареєструватися в Приймальній комісії ХНТУ або надіслати на її електронну адресу: pk@kntu.net.ua сканкопії заповненої заяви та необхідних документів відповідно до переліку документів на участь у творчому конкурсі.

Важливо! В заяві обов’язково треба вказати, в якій з сесій творчого конкурсу (1 або 2 відповідно до Графіку проведення творчих конкурсів) Ви плануєте взяти участь.

Графік проведення творчих конкурсів:

Заява на участь у творчому конкурсі:

Перелік документів на участь у творчому конкурсі

Для реєстрації на участь у творчому конкурсі на місця державного замовлення за денною формою навчання вступники подають:

- заяву на участь у творчому конкурсі (зразок додається);

- копію документу, що посвідчує особу;

- кольорову фотокартку розміром 3х4 см;

- копію документу про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 серпня.

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу та екзаменаційного листка з фотокарткою.

Програма творчого конкурсу для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 022 Дизайн

 

Матеріали, необхідні для участі у творчому конкурсі:

Рисунок: прості олівці, гумка, папір формату А3.

Живопис:папір формату А3, акварель, гуаш, пензлі, ємність для води.

Композиція: папір формату А-4 - 6 шт., олівці, туш, перо, гелева ручка, ластик, пензлі, гуаш, акварель, склянка для води, палітра.

Увага! Вступники, які зареєструвалися на участь у творчому конкурсі з 01 по 12 серпня, обов’язково мають з 01 серпня створити електронні кабінети, з 13 по 22 серпня подати до означених електронних кабінетів відповідні заяви, а потім, якщо будуть рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення, до 18.00 31 серпня 2020 року надати до Приймальної комісії ХНТУ необхідні для зарахування на навчання документи.

У період з 13 по 22 серпня будуть проведені додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Результати творчих конкурсів, складених з 01 по 12 серпня, для вступу на навчання за спеціальністю 022 Дизайн на місця державного замовлення, також можуть бути зараховані для участі в конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

За додатковою інформацією просимо звертатися до приймальної комісії ХНТУ за тел.: (0552) 34 44 19; (050) 707 47 05 ; (050) 182 93 53