Головна

Про університет / Новини університету / Херсонський національний технічний університет в міжнародному конкурсі «THOUSAND PLAN»

Херсонський національний технічний університет в міжнародному конкурсі «THOUSAND PLAN»

«План тисячі талантів» передбачає співпрацю з провідними вченими і талантами, які зробили прорив в ключових технологіях або можуть підвищити рівень високотехнологічного виробництва і впровадити нові технології на міжнародному рівні.

Програма конференції конкурсу «План тисячі талантів» 2019 року передбачала розгляд 166 проектів по 8 напрямках наукових досліджень і високотехнологічного виробництва.

Доцент кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю ХНТУ Сумська Ольга Петрівна на конференції конкурсу «План тисячі талантів» 2019 р.

Відкриття конференції проекту «План тисячі талантів» - 2019, провінція Чжецзян, КНР

Проект з участю як зарубіжного експерта, доцента кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю ХНТУ Сумської Ольги Петрівни, отримав високу оцінку з боку журі - членів академії наук, профільних установ і фахівців з впровадження програми індустріалізації КНР.

Проект зацікавив провідних фахівців в галузі текстильної промисловості Китайської народної республіки (представники компанії «Шамей»).

Знайомство з виробництвом компанії «Шамей».

Сучасне обладнання.

Цу Кан Фун за вирішенням виробничих завдань.

Нагородження авторів проектів-переможців конкурсу. Вручення дипломів.