Головна

Про університет / Новини університету / ІІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених

15 травня 2020 р. у форматі відеоконференцзв'язку в онлайн режимі на платформі Zoom відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Молодь - науці і виробництву - 2020: Інноваційні технології легкої промисловості».

Така форма конференції є трохи незвичною, але якщо правильно до неї підійти вона є результативною.

Університети сьогодні є тими осередками, де щодня творяться нові наукові ідеї. Наукова діяльність — це щоденна самовіддана, напружена, відповідальна праця, яка пов’язана з успіхами і розчаруваннями. Однак, незважаючи на перешкоди, ми маємо докладати всіх зусиль для розвитку української науки, зміцнення вітчизняної економіки, розбудови своєї держави. Україна має великий науковий потенціал — талановитих людей, які хочуть розвивати свої здібності і працювати на науковій ниві.

Учасники конференції «Молодь - науці і виробництву - 2020: Інноваційні технології легкої промисловості» і колектив кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю використовують гарний привід – ДЕНЬ НАУКИ сказати щирі слова вдячності науковцям за невтомну плідну і творчу працю, без якої важко уявити міцну державу з потужним, стабільним виробництвом і високим рівнем духовності.

Вітаючи зі святом всіх науковців, викладачів, аспірантів, майбутніх вчених – студентів, зичимо, щоб висоти Науки завжди підкорялися вам. Зичимо кожному з Вас міцного здоров'я, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових здобутків на славу Університету, Науки, України!