Головна

Про університет / Новини університету / Команда ХНТУ взяла участь у програмі особистісного та професійного розвитку «Державотворець»

Команда ХНТУ взяла участь у програмі особистісного та професійного розвитку «Державотворець»

28 – 29 липня в місті Ірпені Київської області відбувся Всеукраїнський форум «Державотворець». Протягом двох днів команди з 16-ти міст вчилися проєктному менеджменту, роботі в команді, лідерству, працювали над програмою заходу та портретом майбутнього учасника регіональної програми. Наша команда провела два насичені дні тренінгами, лекціями, практичними завданнями, щоб уже через декілька місяців навчити херсонців бути державтворцями. Активну участь у програмі взяла т.в.о. голови студентського самоврядування ХНТУ Волчанова Анна.

Організаторами програми є Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства, Київська обласна державна адміністрація за підтримки проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI).

Учасники заходу спілкувалися з головою Київської обласної державної адміністрації Михайлом Бно-Айріяном.

Упродовж першого дня молодь опрацювала систему управління програмою та підвищувала рівень своїх компетенцій на воркшопах:

- воркшоп від Надії Перевізник на тему: "Управління комунікаціями";

- воркшоп від Олександри Романцової з проєктного менеджменту та роботі в команді;

- воркшоп від Марії Карчевич з роботи з партнерами;

- воркшоп Станіслава Білого по роботі з учасниками та менторством;

- воркшоп Вікторії Козаченко з інструментів імплементації антикорупційного компоненту програми від проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні"» (SACCI).

Другий день програми для активної молоді розпочався з роботи над собою та цінностями.

За результатами проведення заходу учасники обмінялися досвідом та компетенціями щодо проведення регіональних програм.

А в кінці заходу організатори запросили до спілкування Тараса Тополю, соліста групи «Антитіла», якому кожен міг поставити питання, яке його цікавить, та сфотографуватися. Лідер гурту поділився з учасниками досвідом щодо роботи з командою та ефективного розподілу часу, розповів молоді про власні цінності, мотивацію та досягнення.

Загалом, ця поїздка навчила учасників новим речам, систематизувала знання, які вони раніше мали, та надихнула творити державу своїми руками.