Головна

Про університет / Новини університету / Лекція Дмитра Курса «Рецепт успіху ізраїльських студентів. Техніки ефективної підготовки»

Лекція Дмитра Курса «Рецепт успіху ізраїльських студентів. Техніки ефективної підготовки»

У рамках співпраці ХНТУ та Ізраїльського культурного центру (м. Одеса) 13 вересня 2018 року до нашого університету завітала делегація на чолі з Першим секретарем Посольства Держави Ізраїль Ілоною Хільковською!

Для наших студентів доктором наук Дмитром Курсом було прочитано лекцію «Рецепт успіху ізраїльських студентів. Техніки ефективної підготовки».

На початку лекції д.е.н., професор, проректор з наукової роботи ХНТУ Савіна Г.Г. представила шановних гостей.

Перший секретар Посольства Держави Ізраїль Ілона Хільковська привітала усіх присутніх і налаштувала на тему лекції.

Лекція була надзвичайно цікавою і змістовною. Студенти дізналися деякі факти про Ізраїль, мали змогу ознайомитися з техніками правильного планування роботи, конспектування та підготовки до екзамену. Дмитро Курс розповів, як розподіляти свій час, ефективно витрачати сили, щоб навчання не було виснажливим і не наносило шкоди організму, а також Дмитро Курс наголосив на тому, що постійно треба чередувати роботу з повноцінним відпочинком.

Лектор звернув увагу на такі основні техніки ефективного навчання, як: ведення щоденника, засвоєння матеріалу від складного до простого, йти від теорії до практики, не залишати «хвостів».

По завершенню лекції студенти задавали питання лектору і отримували на них змістовні відповіді.

Дуже дякуємо делегації за візит. Ми завжди раді вітати шановних гостей у стінах нашого університету. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Повну відеоверсію лекції можна подивитися, перейшовши за посиланням: https://youtu.be/90cYxRjH2JI

Камера: начальник редакційно-видавничого відділу Резнік В.О.