Головна

Про університет / Новини університету / НАУКОВІ І ОСВІТНІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ТРАНСПОРТУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ У КВІТНІ 2019 РОКУ

НАУКОВІ І ОСВІТНІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ТРАНСПОРТУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСАХ У КВІТНІ 2019 РОКУ

Співробітники кафедр і деканату факультету інженерії та транспорту вітає усіх студентів-призерів і учасників других турів Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів, які проводяться МОН України, а саме:

  1. У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» по секції «Прикладне матеріалознавство», яка проходила у Сумському державному університеті, здобули дипломи ІІІ ступеня студенти гр. 5МА Чурсов Сергій та Баль Олександр під керівництвом професора Дмитрієва Д.О.
  2. У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», яка проходила у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, взяли участь студент гр. 5МА Чурсов Сергій, студент гр. 2АТ Панасенко Вадим під керівництвом професора Дмитрієва Д.О.; студент гр.5МА Мацків Богдан отримав диплом ІІІ ступеня під керівництвом доцента Клюєва О.І., доцента Русанова С.А.
  3. У Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Транспортні технології», яка проходила у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, взяв участь та отримав диплом ІІІ ступеня студент гр. 3ТТ Услистий Максим під керівництвом доцента Луб’яного П.В.
  4. У Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та геометричне моделювання на ПЕОМ», яка проходила у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського, взяв участь студент гр. 2АТ Доценко Антон під керівництвом старшого викладача Ткач Віри Олексіївни.
  5. У Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Деталі машин та основи конструювання», яка проходила у Національному університеті «Львівська політехніка», взяли участь студентка гр.3ІМ Резніченко Вікторія та студент гр. 1ІМс Кравченко Костянтин під керівництвом доцента Мєшкова Ю.Є.
  6. У Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», яка проходила у Миколаївському національному аграрному університеті, взяли участь та здобули винагороду у вигляді грамот «За високий рівень теоретичних знань» студент гр. 3ІМ Чеботарьов Сергій та студенти гр. 3АТ Чижевський Микола і Поляков Дмитро під керівництвом доцента Войтович О.А.

Бажаємо успіхів і подальших здобутків у навчанні та науці!