Головна

Про університет / Новини університету / ПРОВЕДЕНО ONLINE MEETUP: ОТРИМАННЯ ПРАКТИЧНОГО ІТ-ДОСВІДУ НА КАФЕДРІ ПЗІТ ХНТУ

ПРОВЕДЕНО ONLINE MEETUP: ОТРИМАННЯ ПРАКТИЧНОГО ІТ-ДОСВІДУ НА КАФЕДРІ ПЗІТ ХНТУ

5 березня, викладачі кафедра Програмних Засобів і Технологій (ПЗіТ) Херсонського національного технічного університету (ХНТУ) провели профорієнтаційну зустріч з випускниками шкіл Херсону та Херсонщини, під час якої майбутні абітурієнти ознайомилися з низкою предметів які викладаються в рамках відповідних напрямів підготовки та отримали відповіді на свої запитання щодо організації вступу та учбового процесу.

Акцент зустрічі був поставлений на тому, що кафедра ПЗіТ тісно співпрацює з низкою ІТ-компаній та залучє досвідчених практиків до проведення лекційних та практичних занять, майстер-класів та воркшопів для наших студентів. Завдяки цьому в процесі навчання студенти створюють актуальні програмні продукти під керівництвом наставників з ІТ-індустрії.

Отримання практичного досвіду з перших курсів - один з головних пріоритетів підготовки ІТ-фахівців на кафедрі ПЗіТ ХНТУ. Такий підхід допомагає формувати навички, які будуть затребувані роботодавцями після випуску. Вони опановують актуальні мови програмування, методології розробки, системи контролю версій, та багато іншого. Така практика - безцінний досвід. Студенти вчаться писати чистий та зрозумілий код, працювати в команді над проєктами, фіксувати і вирішувати баги. Це ті навички, які роблять з наших студентів конкурентоспроможних фахівців після випуску.

В рамках підготовки є можливість вивчати як розробку програмного забезпечення так і роботу з сучасними програмними засобами для створення автоматизованих систем, такі як пристрої Internet Of Things (IoT), розумні будинки, дрони.

В наш час неможливо уявити собі роботу в сфері розробки програмного забезпечення яка не вимагала б вмінь збору, обробки та аналізу даних. Цей аспект підготовки є одним з пріоритетних на кафедрі і охоплює декілька дисциплін.

Основним принципом побудови навчальних програм є використання досвіду і орієнтація на сучасні вимоги індустрії - на те, що потрібно майбутнім спеціалістам, при пошуку та отриманню роботи, створенні власного сучасного бізнесу.

Щодо навчання в цілому, то ми запрошуємо абітурієнтів не тільки в навчальний заклад, а й у спільноту, де вони зможуть розвиватися, здобувати знання та познайомитися з цікавими людьми. Ось основні засади роботи Херсонського Національного Технічного Університету:

🔷 Висока якість освіти: Ми надаємо студентам актуальні знання та практичну підготовку, яка відповідає сучасним вимогам ринку праці.

🔶 Відкриті можливості: ХНТУ співпрацює з партнерами у різних галузях, що дозволяє студентам отримувати практичний досвід та знаходити роботу після закінчення навчання.

🔷 Активне студентське життя: Університет постійно влаштовує культурні та професійні онлайн заходи, де ви зможете знайти собі друзів та реалізувати свої ідеї.

Кафедра Програмних Засобів і Технологій має багаторічну історію, потужний викладацький склад, повноцінну інфраструктуру, безцінні знання для якісної підготовки висококваліфікованих фахівців ІТ-галузі. Більшість викладачі кафедри є працівниками ІТ-компаній або фрілансерами.

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення» відкриває широкі кар'єрні перспективи як під час війни, так і в повоєнний період відновлення нашої держави. Незважаючи на воєнні виклики, сфера інформаційних технологій продовжує активно розвиватися. ІТ-галузь відіграватиме важливу роль у цифровій трансформації та модернізації різних секторів економіки під час відбудови.

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення» дозволяє ефективно працювати дистанційно, що особливо цінується під час війни. Студенти можуть навчатися та здобувати практичний досвід, з мінімальним ризиком для життя.

ІТ-фахівці є затребуваними у всьому світі, що відкриває великі перспективи для працевлаштування, еміграції та заробітку валюти, необхідної для відбудови України. Професія програміста традиційно належить до високооплачуваних, особливо якщо працювати на зарубіжні компанії чи у провідних вітчизняних ІТ-фірмах. Програмісти мають можливість реалізовувати новітні технологічні ідеї та розробляти передові цифрові рішення, що буде вкрай важливим під час відбудови та оновлення України.

ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ ЩИРО ВДЯЧНІ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ, ЧИЯ САМОВІДДАНА БОРОТЬБА ДОЗВОЛЯЄ НАМ ПРОДОВЖУВАТИ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ТА ГОТУВАТИ МАЙБУТНІХ ІТ-ФАХІВЦІВ ДЛЯ ВІДБУДОВИ КРАЇНИ!