Головна

Про університет / Новини університету / Початок захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів дистанційно

Початок захисту кваліфікаційних робіт бакалаврів дистанційно

На кафедрі Економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ вперше організували захист диплома за допомогою платформи Zoom.

З 23 червня 2020 року на кафедрі Економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ згідно з графіком було розпочато захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 051 «Економіка» освітньо-професійних програм «Економіка підприємства» та «Економічна кібернетика».

Випускники 2020 року бакалаврату готувалися захищатися в аудиторії перед екзаменаційною комісією, але ж карантин вніс свої корективи. Тімур Хачатурян навчався на заочному відділенні університету. Кваліфікаційна робота бакалавра була виконана заздалегідь. Однак, фізично на захисті присутнім бути не міг, оскільки перебував у Криму, і не мав можливості приїхати на материкову частину України. Враховуючи обставини, що склалися, він та іще троє студентів, що не змогли бути присутніми під час роботи екзаменаційної комісії, змогли захистити свої роботи дистанційно.

Захист проходив публічно у режимі відео-конференції за допомогою платформи Zoom. Діаграми, графіки, схеми демонструвались на проектор та екрани пристроїв учасників захисту у вигляді презентацій. В іншому вона нічим не відрізнялася від звичної: на відеоконференції був присутній голова Екзаменаційної комісії, а також 5 її членів. В цілому презентація тривала 30 хвилин. Спочатку прозвучав виступ доповідача, потім він відповідав на поставлені йому комісією питання. Випускну роботу та презентацію комісія отримала заздалегідь, так що вона могла вільно з ними ознайомитися.

Голова та члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень виконаних робіт та фахової підготовки випускників, теми представлених кваліфікаційних робіт бакалаврів були актуальними та досить різноманітними, всі вони мали дослідницький характер і базувалися на реальних даних. Висновки і рекомендації, що містяться у випускних роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення. За результатами дистанційного захисту Тімуру Хачатуряну, Володимиру Прийомову та Сітніковій Анастасії було присвоєно кваліфікацію «Бакалавра з економіки».

Від щирого серця вітаємо наших студентів, що уже пройшли успішне випробування захистом та із здобуттям кваліфікації «Бакалавр з економіки» і дякуємо представникам екзаменаційних комісій за професіоналізм, який цілком відповідає сучасним вимогам освіти!