Головна

Про університет / Новини університету / Участь студентів ХНТУ у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Участь студентів ХНТУ у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки “Метрологія, стандартизація та сертифікація”.

У ІІ етапі Олімпіади взяли участь більше 70 студентів із 17 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України. Команду Херсонського національного технічного університету на ІІ етапі Олімпіади представляли студенти факультету «Інтегрованих технологій» кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації Фурса Олег (гр. 2ТС), Коломоєць Олег ( гр.2ТС).

Програмою олімпіади учасникам пропонувалось дати відповіді на 20 тестових питань та розв’язати п’ять задач зі спеціальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за спеціалізацією – «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Під час написання олімпіадних завдань

За підсумками олімпіади студент кафедри Фурса О.В. посів II місце в галузі стандартизації та сертифікації у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки “Метрологія, стандартизація та сертифікація”, яка відбулась в Національному університеті “Львівська політехніка”.

Студенти Фурса О. та Коломоєць О. з керівником к.т.н. доц. Калінським Є.О.

Організатори олімпіади підготовали для учасників цікаву програму, яка включала екскурсію старовинним містом Львів та відвідування Олеського замку.