Головна

Про університет / Новини університету / ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА»

Традиційно студенти кафедри економіки і підприємництва випробовують свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства». Студентки групи 3ЕП факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Камінчук В.Б. і Балакірева Є.В. у запеклій боротьбі серед 84 учасників з 52 ВНЗ зайняли IV і VI місце відповідно.

Важливим етапом у підготовці студентів до всеукраїнських олімпіад є щорічне проведення кафедрою економіки і підприємництва внутрішньої олімпіади, організованої на базі студентського наукового гуртка «Економіст». Цей захід дає можливість виявити найбільш обдарованих студентів, які запрошуються до участі у Всеукраїнських олімпіадах.

Результатом проведеної роботи в означеному напрямі стала участь студентів у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», що проводилась 11-13 квітня 2018 року на базі економічного факультету ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро). Для участі в Олімпіаді було запрошено понад 100 студентів - переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства», у тому числі і студентки групи 3ЕП Херсонського національного технічного університету БАЛАКІРЄВУ ЄЛИЗАВЕТУ ВЛАДИСЛАВІВНУ таКАМІНЧУК ВЕРОНІКУ БОРИСІВНУ.

Конкурсні завдання включали тестування та вирішення завдань з дисципліни «Економіка підприємства».

За результатами виконаних завдань серед 84 студентів ІІІ-ІV курсів з 52 ВНЗ України, студентка Камінчук Вероніка зайняла ІV місце, а Балакірева Єлизавета посіла VІ місце.

Такі високі результати свідчать про високий рівень професіоналізму викладачів кафедри економіки і підприємництва ХНТУ та потужний потенціал студентів напряму підготовки «Економіка підприємства».

Кафедра економіки і підприємництва вітає наших призерів

та їх викладачів – к.т.н., доцента Олійник Н.М.

і старшого викладача Мєшкову-Кравченко Н.В.

Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!