Головна

Про університет / Новини університету / Викладачі ХНТУ провели відкриту лекцію для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради

Викладачі ХНТУ провели відкриту лекцію для учнів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради

В рамках проведення професійної орієнтації у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради викладачі кафедри зовнішньоекономічної діяльності Херсонського національного технічного університету провели відкриту лекцію та презентацію на тему «Державне управління: грошово-кредитна система європейських країн» для учнів 11 класу.

Викладач кафедри зовнішньоекономічної діяльності доцент Боярчук Альона Ігорівна в інтерактивній формі представила учням основні засади та інфраструктуру грошово-кредитної системи розвинутих країн світу, їх середньострокову перспективну, підґрунтя збереження цінової стабільності в Україні, методи грошово-кредитної політики та особливості їх застосування, особливості проведення грошово-кредитної політики в Європі та в Україні.

Під час відкритої лекції доцент Боярчук А.І. звернула увагу на важливість цілого ряду чинників, без яких, на її думку, неможливо здійснити реформування економіки України, її інтеграцію у світове господарство. Лекція була насичена, пізнавальна та мотивуюча. Наприкінці Альона Ігорівна відповіла на цікаві та змістовні запитання школярів та тему лекції, а також щодо особливостей вступної кампанії 2019 року, основні положення вступу до ХНТУ за спеціальностями: 073 "Менеджмент" (ОПП "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"); 292 "Міжнародні економічні відносини" (ОПП "Глобальні бізнес-мережі"; ОПП "Міжнародний бізнес").