Головна

Студентство / Студентський парламент

Студентський парламент

Метою студентського самоврядування є об’єднання студентів ХНТУ для:

1.1. захисту своїх прав, свобод та інтересів;

1.2. організації громадської та культурної діяльності у студентській спільноті; зростання у студентської молоді соціальної активності;.

1.3 сприяння підвищенню якості освіти, навчання, наукової та практичної підготовки студентів;

1.4. сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, розширення їх загального і професійного світогляду;

1.5. формування у студентів навичок управлінських та організаторських навичок;

1.6. профілактики соціально негативних явищ у студентському середовищі;

1.7. розширення їх загального і професійного світогляду;

1.8. задоволення інших потреб та інтересів студентства.

В ХНТУ діють такі органи студентського самоврядування:

1. на рівні університету:

1.1. представницький орган – конференція студентів ХНТУ;

1.2. виконавчий орган – студентський парламент ХНТУ;

1.3. робочі органи – сектори студентського самоврядування, студентська виборча комісія;

2. на рівні факультетів:

2.2. представницький орган – конференція студентів факультету;

2.3. виконавчий орган – студентська рада факультету;

2.4. робочі органи – сектори студентського самоврядування факультету, студентська виборча комісія факультету, старостати, старости;

 

Волчанова Анна, президентка студентського парламенту Херсонського національного технічного університету.

Свій шлях я починала з посади звичайної старости. Лише наприкінці свого першого курсу раптово потрапила до активної компанії студентів нашого навчального закладу, які відкрили для мене надзвичайний світ студентського самоврядування з безліччю можливостей, нових знайомств, подорожей та допомозі в реалізації всіх, навіть найдивніших, ідей. За їх підтримки я пройшла шлях від заступника голови студентської ради факультету до президентки студентського парламенту всього університету.

Мій парламент – це, насамперед, люди, яким не байдужі інші, які хочуть змінювати ХНТУ, Херсон та увесь світ на краще, які в будь-яку хвилину прийдуть на допомогу, які, своїми палаючими очима від ідей, можуть запалити вогники в очах інших, люди, які хочуть провести своє студентське життя на повну та запам’ятати його на всі часи, адже воно так швидко пролітає, і, на жаль, дуже часто повз нас.

Запрошую всіх до нашої дружньої компанії, тому що парламент ХНТУ – це велика СІМ’Я.

 

Я, Голова Анастасія, з 2018 року навчаюсь у Херсонському національному технічному університеті за спеціальністю: "281 Публічне управління та адміністрування".

Загалом, я цілеспрямована, наполеглива, спокійна і відповідальна дівчина. У вільний від навчання час я займаюсь малюванням та іноді фотографією, а також спілкуюся з відкритими та позитивними людьми. Завжди з радістю допомагаю людям в міру своїх можливостей.

Протягом першого року навчання я вирішила спробувати щось нове і долучитися до діяльності студентського самоврядування. Зараз я обіймаю посаду секретаря президента студентського парламенту ХНТУ.

Моє життєве кредо: "Якщо сильно захотіти, можна в космос полетіти", тобто, немає нічого неможливого, все тільки в наших руках. Приєднуйтесь до нашої команди. Ми чекаємо саме на тебе!

 

Панасенко Вадим- голова студентського самоврядування факультету інженерії та транспорту Херсонського національного технічного університету.

Я комунікабельний, активний, цілеспрямований, веселий, щирий, полюбляю нові знайомства та подорожі. Завжди активно приймаю участь у громадській діяльності та у організації заходів від студентського самоврядування.

У студентському парламенті зустрів позитивних та щирих людей, які завжди допоможуть. А також моє життя стало більш яскравим та насиченим.

Запрошую Вас долучитися до діяльності органів студентського самоврядування і Ваше життя наповниться новими барвами!

 

Анісенко Марія - студентка, голова студентського самоврядування факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Я, цілеспрямована, завжди йду до своїх цілей, відповідальна, люблю танцювати, співати.

З перших днів навчання брала активну участь у різних заходах університету . Активна, завжди весела, залучаю людей до активної діяльності в університеті.

Вважаю, що студентське життя це найкраще що може бути, тому що раз у житті ми навчатимемось університеті і ці емоції ви запам'ятаете на довго

 

Гуров Богдан- голова студентської ради факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва. Навчаюсь на спеціальності "Економіка підприємства".

Я активний, люблю нові знайомства, відповідальний, комунікабельний, веселий, тримаю своє слово та йду до мети, не дивлячись на перешкоди, також полюбляю малювати та грати в баскетбол.

Ще на першому курсі захотів урізноманітнити своє студентське життя і почав брати участь у різноманітних заходах, де знайомився з новими цікавими людьми, які розповіли мені про студентський парламент і запропонували долучитися не тільки як учасник, а спробувати себе як організатор заходу. І після декількох заходів, де я був співорганізатором, мені захотілося займатися цією справою та зробити захід, який залишить слід і буде продовжуватися навіть коли я закінчу університет.

На другому курсі с грудня 2019 року став обіймати посаду голови студентської ради факультету "Економіки, бізнес-аналітики та підприємництва".

У вільний час займаюсь саморозвитком та беру участь у обласних та регіональних програмах, де я пізнаю для себе багато нового та корисного, а також у цікавих розважальних заходах і хочу щоб деякі з них відбулися в рідному університеті.

Вважаю, що студентські роки потрібно прожити так, якщо хочеш щоб у подальшому було з ким згадати та про що згадати.

 

Я, Журба Наталія голова студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету.

Активна, прагну пізнавати нове та впевнена, що наполегливість та самовдосконалення приведе до успіху!

Навчаючись на другому курсі, почала дізнаватися про студентське самоврядування. Потім з’явилася можливість внести у свою буденність щось нове, тому вирішила піти і спробувати свої можливості у громадській діяльності. Багато ініціативи та активної роботи, і вже через пів року з’явилася можливість очолити посаду голови факультету.

Зараз можу сказати, що університет – це моє життя. Тут я знайшла багато однодумців та нових друзів – це люди, які мене надихають.

Не варто забувати, що студентські роки – найкращі. Вступайте до студентських організацій. Повірте, тут ви знайдете близьких по духу людей, як вийшло у мене зі студентським самоврядуванням.

 

Костецька Дар'я - студентка групи 4ЛПш (спеціальність "Технологія легкої промисловості"), факультету інтегрованих технологій Херсонського національного технічного університету.

Я діяльна, ініціативна, цілеспрямована, відповідальна, ідейна, дисциплінована, комунікабельна, авантюристка.

Ще з дитинства є активним діячем свого міста. Співпрацювала з різними соціальними проєктами. Брала участь у багатьох заходах міста. Маю багато нагород за свою творчу діяльність.

Обожнюю нові знайомства та мандри. У студентському парламенті можу Вам з цим допомогти:)

З першого курсу є постійним учасником ініціативних груп з організації та проведення культурно-масових заходів у навчальному закладі і не тільки. На даний момент займаю посаду голови факультету інтегрованих технологій, у минулому - голова Медіа сектору у студентській раді ХНТУ та член Молодіжної ради при Херсонському міському голові.

Приєднуйся, якщо теж хочеш цікаво провести студентські роки!

 

Я, Піковська Поліна, студентка факультету Міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, спеціальності "Менеджмент готельного і туристичного бізнесу".

Майже з перших днів навчання брала активну участь у всіх заходах, долучилась до танцювального колективу та завжди намагалася допомогти студенській раді в організації та проведенні заходів.

Обіймати посаду голови культурно-масового сектора почала з березня 2019 року.

Амбітна, креативна, відповідальна, весела та з почуттям гумору).

Вважаю, що студентські роки - це чудовий час, який дарує багато можливостей, відкриттів, веселощів та нових друзів, які будуть гарантовані вам разом із нашим студентськими активом, чекаю на кожного.

 

Дробот Анастасія - студентка факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність «Графічний дизайн». Обіймаю посаду голови Піар-сектора.

Мої якості - комунікабельна, активна та маю багато ідей для покращення студентського життя,. Так як я дизайнер, то в моє хоббі входить малювання, вивчення таких програм як Adobe Photoshop/Illustrator/Premier Pro та інших програм, які повинні знати графічні дизайнери.

З першого курсу я вступила до студентського парламенту як фотограф, була майже на всіх заходах, які влаштовував парламент, а також наш університет. Брала участь як фотограф/відеограф.

На другому курсі була заступником голови Піар-сектора, створила дизайн інстаграму парламента, а також зі студентами, які входять у сектор, розробляли афіші, створили два основних телеграм-канали для покращення студентського життя.

За два роки перебування у нашому університеті, вважаю, що студентське життя - це найкраще, що може з нами статися.

 

Лазаренко Валерій – студент факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність "121 Інженерія програмного забезпечення".

До студентського активу я потрапив на початку першого курсу. Брав активну участь у заходах від студентського самоврядування.

Вже через півроку став головою спортивно-оздоровчого сектору. У студентському парламенті я зустрів багато дуже крутих людей, які мене розуміли та з якими у нас багато спільних інтересів. Також студентський парламент дав мені можливість зростати в професійному та особистісному напрямках, зробив життя більш насиченим і різноманітним.

 

Солохін Владислав – студент групи 3МНлог (спеціальність «Менеджмент», ОПП «Логістика»), факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу.

Вже на першому курсі зрозумів, що просто навчання в університеті для мене замало. Я почав шукати більшого і знайшов своє місце у студентському парламенті. Саме тут зустрів людей з котрими, провівши стільки часу, розумієш, що все це не дарма. Свій шлях я почав із заступника голови студентської ради факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, постійно приймав участь у різних студентських заходах, а з квітня 2020 року обіймаю посаду голови освітньо-наукового сектору. Попереду ще багато часу і я сподіваюсь, що зможу залишити слід у розвитку нашого університету та зробити життя наших студентів цікавіше. Я щиро вірю, що в студентському парламенті кожен, як і я, зможе знайти те, чого йому не вистачає.

 

Я, Чижова Аполлінарія, студентка факультету інформаційних технологій та дизайну, спеціальність "121 Інженерія програмного забезпечення".

На першому курсі вирішила себе спробувати в якості старости, а наприкінці навчального року потрапила до студентського самоврядування. Зараз я обіймаю посаду голови волонтерського сектора.

Я з дитинства зростала доброю і чуйною дівчинкою, завжди любила допомагати людям і тваринам. Одразу зрозуміла, що з командою студентського парламенту - це стало ще легшим і цікавішим.

 

Доценко Антон – студент факультету інженерії та транспорту Херсонського національного технічного університету, голова сектору захисту прав студентів.

 

Я, Кравченко Анна.

Займаю посаду голови студентського самоврядування гуртожитку №1. Навчаюся на спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".

Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів в нашому навчальному закладі.

Я вмію працювати в команді, комунікабельна, товариська, креативна. Органи студентського самоврядування сприяють гармонійному розвитку особистості студента, формуванню у нього навичок майбутнього організатора, керівника. Тому запрошуємо в нашу чудову команду.

 

Я, Тушич Микола, навчаюся на факультеті інформаційних технологій та дизайну Херсонського національного технічного університету з 2016 року за спеціальністю «Комп`ютерна інженерія». Староста групи.

Я цілеспрямований, відповідальний, наполегливий, постійно цікавлюся пізнанням нового.

У квітні 2019 року мене обрали головою студентського самоврядування гуртожитку №2 ХНТУ і мені подобається робити життя у гуртожитку краще, моє життя в університеті набуло нового сенсу.

Я вважаю, що головне в роботі – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це – головне.

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас – Студентської Ради ХНТУ. Ми завжди раді новим людям.

 

Стукалова Юлія

Голова студентського самврядування гуртожитку №3.

Навчаюсь на другому курсі факультету Міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу, за спеціальністю «Менеджмент готельно-туристичного бізнесу».

Позитивна, весела та цілеспрямована. З дитинства брала активну участь у житті школи, та різних заходах поза нею. Закінчила позашкільну освіту з туризму, займалася танцями, іноді малюю та фотографуюсь.

Обожнюю кінематографію та поезію.

Цитата: Будь-який ваш вчинок ніколи не стане легендарним, якщо поруч не буде ваших друзів