Новини кафедри
Семінар для магістрантів кафедри – академічна доброчесність
Дотримання принципів академічної доброчесності є запорукою успішного навчання і подальшої кар’єри.
Якісна освіта забезпечується завдяки дотриманню основних цінностей академічної доброчесності, таких як чесність, довіра, справедливість, повага та відповідальність. Важливо також мати відвагу слідувати цим принципам у будь-яких обставинах, що виникають під час освітнього процесу.
ХІ Всеукраїнська науково-практична заочна конференція молодих учених і студентів «Науково-практичні розробки молодих учених в хімічній, харчовій та парфумерно-косметичній галузях промисловості»
22 листопада 2024 року на кафедрі хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції ХНТУ була проведена ХІ Всеукраїнська науково-практична заочна конференція молодих учених і студентів «Науково-практичні розробки молодих учених в хімічній, харчовій та парфумерно-косметичній галузях промисловості».
Обговорення освітніх програм спеціальності 161 Хімічні технологія та інженерія
25 листопада 2024 року завідувач кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції, доцент Людмила САЛЄБА, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ХНТУ, професор Юлія САРІБЄКОВА зустрілися з деканом факультету технологій і дизайну Хмельницького національного університету, доцентом кафедри хімії та хімічної інженерії Тетяною ІВАНІШЕНОЮ і завідувачем кафедри хімії та хімічної інженерії, професором Ольгою ПАРАСКОЮ.
«NoveFood-2024» – семінари підвищення кваліфікації
З 18.11.2024 по 29.11.2024 відбувся захід «NoveFood-2024» – семінари підвищення кваліфікації у дистанційному форматі для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, аспірантів, фахівців-практиків на тему «Інноваційні технології харчової промисловості» від інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ.
Круглий стіл «Підготовка здобувачів вищої освіти»
21 листопада 2024 року к.т.н., доц. САЛЄБА Людмила завідувачка кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції, керівник групи забезпечення спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» і к.т.н., доц. ВЕНГЕР Олена гаранти освітньої програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» другого (магістерського) і першого (бакалаврського) рівнів прийняли участь у ІІ-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми хімії та хімічної технології».
Участь здобувачів освіти у фестивалі «Студентський Джем»!
Колектив кафедри ХТЕБХП щиро вітає всіх здобувачів освіти з Міжнародним днем студента!
Напередодні дня студента в ХНТУ відбувся онлайн фестиваль «Студентський джем» 2.0 (https://kntu.net.ua/ukr/Studentstvo/Students-kij-parlament/Students-kij-dzhem-HNTU-2024).
Участь у Болонській конференції 2024 доцента кафедри Безпальченко Віолети
Викладачі кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції постійно удосконалюють свою педагогічну і професійну майстерність.
Міжнародне підвищення кваліфікації викладача кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції
Викладач кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції, к.т.н., доцент Олена Венгер у період з 02 по 22 жовтня 2024 року взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Тактична медицина, парамедицина та медицина катастроф в період війни: зарубіжний та вітчизняний досвід».
Міжнародна виставка «InterCHARM – Україна 2024»
Гарною традицією для викладачів кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції стало відвідування Міжнародної виставки індустрії краси «InterCHARM – Україна 2024», яка в цьому році відбулася в Міжнародному виставковому центрі м. Київ 18 – 20 вересня 2024 р.
Результати проєкту створення інноваційної навчально-наукової лабораторії ХТЕБХП
У липні 2024 року за ініціативою адміністрації ХНТУ було оголошено внутрішній конкурс проєктів з розвитку університету, в якому кафедри могли подати грантову заявку на придбання обладнання для покращення матеріальної бази та удосконалення освітнього процесу.
Регіональний семінар від НАЗЯВО
20 вересня 2024 року Салєба Людмила завідувачка кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції, гарант освітньої програми, експерт з акредитації освітніх програм зі спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» взяла участь у семінарі «Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи», який проходив в очному форматі у м. Одеса на базі Одеського державного університету внутрішніх справ.
Від наукової роботи до відкриття власної справи один крок
Наукова робота студентів є невід’ємною частиною їх становлення як фахівців. Викладачі кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції з самого початку навчання орієнтують студентів на важливість підкріплення теоретичних знань практичними навичками. На кафедрі діє студентська наукова проблемна група «Хімія їжі і косметики» під керівництвом Юрової Тетяни Анатоліївни, де студенти отримають знання щодо сучасних інгредієнтів та технологій в галузі косметичного та харчового виробництва, визначаються з темами власних досліджень, результати яких представляють на наукових конференціях рідного університету та провідних навчальних закладів.
Атестація бакалаврів кафедри Хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції
На кафедрі Хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції 21 червня 2024 року проходила атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія освітньо-професійної програми «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів» у формі атестаційного іспиту і 24 червня 2024 року – спеціальності 181 Харчові технології освітньо-професійної програми «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» у формі захисту кваліфікаційної роботи бакалавра.
Участь викладача кафедри ХТЕБХП у секції "Ukraine: Green Reconstruction" щорічного тижня довкілля "Woche der Umwelt" в м. Берлін, Німеччина
4 і 5 червня в парку палацу Бельвю в Берліні пройшов сьомий екологічний тиждень "Woche der Umwelt". Захід, організований федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром і Німецьким федеральним екологічним фондом (DBU), запропонував різноманітну програму та велику виставку на площі близько 4000 квадратних метрів.