Про університет / Новини університету / Cучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/cuchasni-himichni-tehnologiyi-ekologichnist-innovaciyi-efektivnist/369411-1-ukr-UA/Cuchasni-himichni-tehnologiyi-ekologichnist-innovaciyi-efektivnist_medium.jpg)
Cучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність
Дата 04.10.2019 14:41
3-4 жовтня 2019 року в Херсонському національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Cучасні хімічні технології: екологічність, інновації, ефективність».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1577/369418-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
У роботі конференції взяли участь науковці та викладачі з Національного авіаційного університету; Національного університету біоресурсів та природокористування; Національного Технічного Університету «Харківський Політехнічний Інститут»; Миколаївського державного аграрного університету; Херсонського державного університету; Одеської національної академії харчових технологій; ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», ТОВ «Єврохімсервіс»; Херсонського національного технічного університету.
Робота конференції проходила у формі пленарного та сексійних засідань. Секція №1 «Хімія та хімічні технології у промисловості, агросекторі, сфері послуг»; Секція №2 «Інноваційні, енерго- та ресурсозберігаючі технології в легкій та текстильній промисловості»; Секція №3 «Роль і завдання хімії у вирішенні екологічних проблем»; Секція №4 «Екологічні проблеми урбанізованих територій та промислових зон».
Пленарне засідання відкрила д.т.н., професор, відмінник освіти України, завідувач кафедри хімії, екології та безпеки життєдіяльності Міщенко Г.В., яка у своєму виступі надала інформація щодо багаторічної успішної роботи кафедри та перспектив її подальшого розвитку.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2440/369422-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Головою засідання було обрано доцента кафедри кафедри хімії, екології та безпеки життєдіяльності Малєєва В.О., який оголосив регламент роботи конференції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3364/369426-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
З вітальним словом виступила декан факультету інтегрованих технологій, к.т.н., доцент Расторгуєва М.Й.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4299/369430-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Директор бібліотеки Іванова С.В. зробила книжковий огляд, присвячений темі конференції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5234/369438-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
На пленарному засіданні виступили: к.т.н., доцент Сумська О.П. з доповіддю «Industrialization of the chemicals for imparting antifungal properties»;
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6193/369442-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
К.т.н., доцент Кузнєцов С.І. з доповіддю «Method of neutralization of oxides of nitrogen in area of flow temperature plasma»;
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7180/369434-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
К.с.-г.н., доцент Малєєв В.О. з доповіддю «Вплив автотранспорту на стан атмосферного повітря м. Херсона».
У роботі конференції брали активну участь також студенти: Казакова М.А. «Нанокосметика»; Дигало О.І. «Інновації в харчовій промисловості»; Чеботарьова Ю.С. «Метод визначення еталонної міри ваги»; Наконечний І.І. «біологічно активні добавки».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8139/369446-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9115/369450-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/10102/369454-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
Усього на пленарному та секційних засіданнях було заслухано 41 доповідь.
По закінченню засідань конференції учасники отримали сертифікати.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11174/369458-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12139/369462-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)