Про університет / Новини університету / Делегація ХНТУ взяла участь в урочистостях, присвячених Дню Соборності України |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/delegaciya-hntu-vzyala-uchast-v-urochistostyah-prisvyachenih-dnyu-sobornosti-ukrayini/198117-1-ukr-UA/Delegaciya-HNTU-vzyala-uchast-v-urochistostyah-prisvyachenih-Dnyu-Sobornosti-Ukrayini_medium.jpg)
Делегація ХНТУ взяла участь в урочистостях, присвячених Дню Соборності України
Дата 23.01.2014 11:00
22 січня громада Херсонщини традиційно відзначала День Соборності та Свободи – свято, що стало символом консолідації нашого народу, національної гідності, утвердження ідеалів демократії і свободи.
Урочистості до 95-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки зібрали усіх представників місцевої влади, депутатів обласних, міських та районних рад, а також широке коло громадськості, серед яких студентство і молодь.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/she2_0309/198124-1-ukr-UA/she2_0309_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/220114_11_4/198141-1-ukr-UA/220114_11_4_ultralarge.jpg)
Загалом же у Шевченківському сквері, де проходили мітинг та покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, зібралося близько 3 тис. жителів міста. Делегацію Херсонського національного технічного університету очолював перший проректор Юрій Георгійович Розов спільно із представниками студентської молоді та професорсько-викладацького складу. У цей день наші викладачі та студенти ще раз осмислили історичні уроки минулого, упевнившись, що лише в єдності наших помислів та дій, сконсолідованості та соборності душ ми зможемо досягнути головної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_5140/198161-1-ukr-UA/IMG_5140_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/220114_11_5/198149-1-ukr-UA/220114_11_5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_5150-1/198153-1-ukr-UA/IMG_5150-1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/she_0322/198169-1-ukr-UA/she_0322_ultralarge.jpg)
Традиційно, до учасників мітингу звернувся голова ОДА Микола Костяк, який наголосив на неподільності та суверенності України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_5097/198145-1-ukr-UA/IMG_5097_ultralarge.jpg)
Ми щиро переконані, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, міст, області та усієї України! Пам’ятаймо, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну область економічно й духовно багатою, а Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено!