Про університет / Новини університету / День відкритих дверей кафедри обліку і аудиту |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/30258/227447-1-ukr-UA/Den-vidkritih-dverej-kafedri-obliku-i-auditu_medium.jpg)
День відкритих дверей кафедри обліку і аудиту
Дата 02.06.2015 12:21
23 травня 2015 р. відбувся День відкритих дверей кафедри обліку і аудиту.
Щороку кафедра обліку і аудиту проводить Дні відкритих дверей з метою ознайомлення абітурієнтів з усіма аспектами вступної компанії, презентації спеціальності обліку і аудиту та напрямів підготовки, знайомства зі студентами й викладачами кафедри тощо.
У цей день абітурієнти та їхні батьки змогли особисто поспілкувалися з викладачами, розпитати їх про умови та вимоги до навчання, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою університету, на власні очі побачити навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, спортивні майданчики та паркову зону на території ХНТУ.
З привітальним словом до усіх присутніх звернулася завідувач кафедри обліку і аудиту, д.е.н., професор Ольга Андріївна Сарапіна. На захід була запрошена менеджер з персоналу Райффайзен Банку Аваль, яка на власному досвіді переконалася у високому рівні підготовки випускників спеціальності обліку і аудиту ХНТУ при прийнятті на роботу. Перед гостями виступили також випускники минулих років (Кудря С.В., Козян А.С.), які на власному прикладі довели, що набуті у стінах університету знання допомогли їм стати провідними фахівцями з обліку і аудиту підприємств і установ м. Херсона та досягнути як власного, так і суспільного добробуту.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20150523_112852/227454-1-ukr-UA/IMG_20150523_112852_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20150523_114607_1/227458-1-ukr-UA/IMG_20150523_114607_1_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20150523_110230_1/227462-1-ukr-UA/IMG_20150523_110230_1_large.jpg)
Відвідувачі Дня відкритих дверей спеціальності обліку і аудиту ХНТУ мали унікальну можливість відчути атмосферу студентського життя та стати частиною дружньої освітянської родини.