Про університет / Новини університету / Фестиваль «Таврійська зірка» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/festival-tavrijs-ka-zirka/289922-1-ukr-UA/Festival-Tavrijs-ka-zirka_medium.jpg)
Фестиваль «Таврійська зірка»
Дата 19.04.2017 10:57
18 квітня в Херсоні у ККЗ «Ювілейний» відбувся заключний етап третього сезону телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка», який проходить під патронатом голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва.
«Таврійська зірка» – це яскравий, масштабний, феєричний проект, який подарував дітям Херсона та області шанс показати свій талант. Головне завдання фестивалю – це пошук та подальший розвиток таланту в дітей Херсонщини.
Студенти та викладачі ХНТУ брали участь у культурному заході як глядачі.
Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав та нагородив учасників фестивалю. У своєму виступі він зазначив, що для багатьох з них цей фестиваль став сходинкою до мистецького Парнасу України. Також Андрій Гордєєв від усієї Херсонщини подякував за цей чудовий фестиваль його ініціатору – Заслуженому журналісту України, директору телеканалу «ТВІЙ ПЛЮС» Ларисі Кравченко, а усім учасникам побажав подальших вдалих виступів, творчих здобутків, гідного визнання талантів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/566/289929-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Усіх конкурсантів чекали захоплюючі заняття з педагогами, майстер-класи з відомими діячами мистецтва, а найголовніше – зйомка відеокліпів. Кожен учасник мав змогу відчути себе справжньою зіркою блакитного екрану.
Дітям подарували справжнє свято, яке вони запам'ятають на все життя.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/484/289933-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2147/289937-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)