Про університет / Новини університету / ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ХНТУ В ХЕРСОНІ ЗНОВУ ДОЛУЧИВСЯ ДО АДРЕСНОЇ РОЗДАЧІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/gumaniitarnij-shtab-hntu-v-hersonii-znovu-doluchivsya-do-adresnoyi-rozdachii-gumaniitarnoyi-dopomogi/606006-1-ukr-UA/GUMANIITARNIJ-SHTAB-HNTU-V-HERSONII-ZNOVU-DOLUCHIVSYA-DO-ADRESNOYI-ROZDACHII-GUMANIITARNOYI-DOPOMOGI_medium.png)
ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ХНТУ В ХЕРСОНІ ЗНОВУ ДОЛУЧИВСЯ ДО АДРЕСНОЇ РОЗДАЧІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ
Дата 24.07.2023 12:21
Для співробітників ХНТУ в Херсоні, які залишились в місті або повернулися туди після його звільнення, гуманітарна допомога й досі є актуальною, адже ситуація з обстрілами залишається стабільно складною і кожен день хтось, нажаль, опиняється в скруті.
Важко і через те, що багато підприємств ще не відновили свою діяльність.За ініціативи ректорки ХНТУ Олени ЧЕПЕЛЮК співробітники ХНТУ отримали гуманітарну допомогу від фонду "Чисті серцем" та Благодійної організації "ХЕРСОН НЕСКОРЕНИЙ" у м. Херсон .
Ми щиросердно дякуємо засновнику фонду Володимиру Клюцевському та директорці фонду Ірині Рабарській за підтримку наших співробітників у вигляді гуманітарної допомоги, що містила засоби гігієни та продукти харчування.
Херсонцям важливо відчувати турботу! Саме через таку взаємодію та єдність Україна непереможна!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |