Про університет / Новини університету / III Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/iii-vseukrayins-ka-naukovo-praktichna-konferenciya-studentiv-i-molodih-vchenih/292925-1-ukr-UA/III-Vseukrayins-ka-naukovo-praktichna-konferenciya-studentiv-i-molodih-vchenih_medium.jpg)
III Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених
Дата 18.05.2017 15:30
В ХНТУ відбулась III Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Молодь - науці і текстильному виробництву - 2017» - «Інноваційні технології як засіб підвищення конкурентоспроможності текстильних матеріалів і виробів легкої промисловості».
18 травня 2017 року на базі кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю ХНТУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених «Молодь - науці і легкій промисловості - 2017» - «Інноваційні технології як засіб підвищення конкурентоспроможності текстильних матеріалів і виробів легкої промисловості».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image004179/292932-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image006149/292936-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image008123/292940-1-ukr-UA/image008_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image010109/292944-1-ukr-UA/image010_ultralarge.jpg)
У роботі конференції взяли участь представники 8 вищих навчальних закладів України з Вінниці, Київа, Луцька, Львова, Херсона, Харкова, Хмельницького.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01298/292948-1-ukr-UA/image012_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01478/292952-1-ukr-UA/image014_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01664/292956-1-ukr-UA/image016_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01855/292960-1-ukr-UA/image018_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02046/292964-1-ukr-UA/image020_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02239/292968-1-ukr-UA/image022_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02431/292972-1-ukr-UA/image024_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02625/292976-1-ukr-UA/image026_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02820/292980-1-ukr-UA/image028_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image03022/292984-1-ukr-UA/image030_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image03212/292988-1-ukr-UA/image032_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image03413/292992-1-ukr-UA/image034_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image03611/292996-1-ukr-UA/image036_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image0389/293000-1-ukr-UA/image038_ultralarge.jpg)
Колектив кафедри бажає молодим вченим нових наукових досягнень і здобутків і вітає науковців України з ДНЕМ НАУКИ!