Про університет / Новини університету / Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/iinozemni-movi-u-suchasnomu-komunikativnomu-prostori/319433-1-ukr-UA/IInozemni-movi-u-suchasnomu-komunikativnomu-prostori_medium.jpg)
Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі
Дата 13.04.2018 11:17
12 квітня 2018 року в конференційній залі Херсонського національного технічного університету відбулося відкриття ІX Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі».
Робота конференції проходила в рамках пленарного та секційних засідань.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2198/319444-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
На відкритті конференції були присутні: співголови оргкомітету: Савіна Галина Григорівна – проректор з наукової роботи Херсонського національного технічного університету. Cофієнко Альона Володимирівна – декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Херсонського національного технічного університету, кандидат економічних наук; заступники: Радецька Світлана Валеріївна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та практики галузевого перекладу факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Херсонського національного технічного університету. Богдан Юлія Броніславівна – старший викладач кафедри теорії та практики галузевого перекладу факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Херсонського національного технічного університету; гості і співорганізатори конференції: Шелдагаєва Ганна Олександрівна – викладач кафедри практики іноземних мов ХДУ. Швецова Ірина Вікторівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської мови судноводіння ХДМА; члени організаційного комітету та учасники конференції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3157/319448-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4124/319452-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та практики галузевого перекладу ХНТУ Радецька С.В. у вступному слові зазначила, що проводити такого роду конференції вже стало доброю традицією. І цьогорічна конференція вже дев’ята. Світлана Валеріївна наголосила на тому факті, що багато науковців починали свій науковий шлях з доповідей на конференції, організованій кафедрою теорії та практики галузевого перекладу ХНТУ. Радецька С.В. подякувала адміністрації університету, організаційному комітету, учасникам конференції та всім, хто долучився до проведення даного наукового заходу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/597/319456-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Проректор з наукової роботи ХНТУ, доктор економічних наук, професор Савіна Г.Г. у своєму виступі наголосила на важливості вивчення іноземних мов і побажала успіхів у подальшій науковій діяльності.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/681/319460-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/777/319464-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Викладач кафедри практики іноземних мов ХДУ Шелдагаєва Г.О. подякувала за співпрацю і зазначила, що наука без практики безплідна і не має майбутнього, а основна мета науковця – довести до зразкової якості свій доробок.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/856/319468-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської мови судноводіння ХДМА Швецова І.В. наголосила на важливості знання англійської мови та вмінні використовувати її в роботі і побажала усім учасникам творчо втілювати в життя свої наукові ідеї.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/948/319472-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу ХНТУ, кандидат економічних наук А.В. Cофієнко зазначила, що актуальність конференції зростає з кожним роком і сьогодні від професії філолога, перекладача залежать процеси глобального рівня. Альона Володимирівна подякувала організаторам, партнерам, учасникам конференції і побажала успіхів і процвітання.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1042/319476-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
Секційні засідання ІХ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Іноземні мови у сучасному комунікативному просторі» проходили за такими секціями: секція №1 «Проблеми розвитку та функціонування мовних систем»; секція №2 «Актуальні проблеми перекладу»; секція №3 «Мовна картина світу в аспекті професійної комунікації».
На секційних засіданнях у доповідях особлива увага приділялася питанням теорії та практики перекладу, проблемам розвитку та функціонування мовних систем, мовній картині світу в аспекті професійної комунікації.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11120/319480-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
Робота конференції виявилася плідною і цікавою.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1291/319484-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)