Про університет / Новини університету / КОЛЕКТИВ ТА ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ЕНЕРГЕТИКИ, ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ І ФІЗИКИ ВІТАЮТЬ КУРАКА ВЛАДИСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/kolektiv-ta-zdobuvachii-vischoyi-osviiti-kafedri-energetiki-elektrotehniiki-ii-fiiziki-viitayut-kuraka-vladislava-volodimirovicha-z-yuviileiem/634634-1-ukr-UA/KOLEKTIV-TA-ZDOBUVACHII-VISCHOYI-OSVIITI-KAFEDRI-ENERGETIKI-ELEKTROTEHNIIKI-II-FIIZIKI-VIITAYUT-KURAKA-VLADISLAVA-VOLODIMIROVICHA-Z-YUVIILEIEM_medium.png)
КОЛЕКТИВ ТА ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ЕНЕРГЕТИКИ, ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ І ФІЗИКИ ВІТАЮТЬ КУРАКА ВЛАДИСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ
Дата 04.03.2024 09:52
Колектив та здобувачі вищої освіти кафедри енергетики, електротехніки і фізики ХНТУ вітають виконуючого обов’язки завідувача кафедри, чудового керівника та впевненого у собі чоловіка, к.т.н., доцента КУРАКА Владислава Володимировича з ЮВІЛЕЄМ.
У житті кожної людини трапляється безліч обставин, які показують її сутність та відношення до нестандартних ситуацій. Коли, у дуже непростий час, виникла необхідність очолити колектив кафедри, Владислав Володимирович рішуче прийняв цей виклик і по сьогоднішній день відповідально виконує нові для себе завдання та обов’язки.
Ми хочемо подякувати Вам за те, що вкладаєте людські почуття у нашу спільну справу, стійко сприймаєте та знаходите рішення усіх проблем, з якими доводиться стикатись, а також за мудре і професійне керування колективом.
Бажаємо Вам незмінної тяги до розвитку і самовдосконалення, щоб для Ваших цілей була маса можливостей їх досягнення, а доля схиляла чашу терезів лише у Вашу користь. Бажаємо життєвого гарту, щоб не лякав будь-який натиск проблем, успіхів у роботі та реалізації усіх ідей.
Нехай Ваше особисте життя надихає до нових надбань у роботі, а робота стимулює до добробуту і комфорту у Вашому домі.
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2024-03-04_09-44-04/634640-1-ukr-UA/image_2024-03-04_09-44-04.png)