Про університет / Новини університету / МАЙСТЕР КЛАС З РОЗРОБКИ ПОСТЕРУ У КОВОРКІНГУ БУМІДЕЙ. |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/majster-klas-z-rozrobki-posteru-u-kovorkiingu-bumiidej/595878-1-ukr-UA/MAJSTER-KLAS-Z-ROZROBKI-POSTERU-U-KOVORKIINGU-BUMIIDEJ_medium.png)
МАЙСТЕР КЛАС З РОЗРОБКИ ПОСТЕРУ У КОВОРКІНГУ БУМІДЕЙ.
Дата 08.05.2023 11:27
Херсонський обласна молодіжна організація " Центр креативної творчості "Бумідей" спільно з Херсонським національним технічним університетом створили в Хмельницькому co-working place для внутрішньо переміщеної молоді з Херсонщини, оснащений 20-ма новими ноутбуками від Національний проєкту «СпівДія Ноут».
Проєкт відкриє можливість молоді Херсонщини, яка була вимушена покинути свої домівки, навчатися, спілкуватися та розвиватися. Зокрема, члени нашої організації, які є студентами кафедри дизайну ХНТУ, можуть не тільки самі використовувати отримані ноутбуки для онлайн-навчання та створення власних творчих проєктів, а й проводити майстер-класи для школярів старших класів з освоєння комп'ютерних програм.
Щоб бути в курсі майбутніх подій та активностей, обов’язково слідкуйте за нашими соціальних мережах. Ви не захочете пропустити цю захоплюючу можливість спілкуватися з іншими студентами та розвивати свої навички в спільноті, яка підтримує вас. Приєднуйтесь до нас у коворкінг і давайте працювати разом для досягнення наших цілей!
Проєкт реалізовано завдяки молодіжній програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», за підтримки Благодійної організації «Українська освітня платформа», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.
4 травня у коворкінгу відбувся цікавий майстер-клас зі створення постерів у програмі Figma. На захід прийшла молодь ВПО з різних міст України, зокрема з Харкова, Бахмута, Нової Каховки та Херсону.
Під час майстер-класу діти навчалися створювати візуально привабливі пости, використовуючи програму Figma. Вони вивчали, як створювати та редагувати графічні елементи, які можуть бути використані на постері, і як використовувати різні інструменти програми для створення професійних дизайнів.
Цей майстер-клас став чудовою нагодою, щоб поглибити свої знання з дизайну та здобути нові навички.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking/595884-1-ukr-UA/kovorking_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking1/595888-1-ukr-UA/kovorking1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking2/595892-1-ukr-UA/kovorking2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking3/595896-1-ukr-UA/kovorking3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking4/595900-1-ukr-UA/kovorking4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking5/595904-1-ukr-UA/kovorking5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking6/595908-1-ukr-UA/kovorking6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking7/595916-1-ukr-UA/kovorking7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kovorking8/595920-1-ukr-UA/kovorking8_ultralarge.jpg)