Про університет / Новини університету / Милосердя й доброта - людства два крила! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/miloserdya-j-dobrota-lyudstva-dva-krila!/432959-1-ukr-UA/Miloserdya-j-dobrota-lyudstva-dva-krila!_medium.jpg)
Милосердя й доброта - людства два крила!
Дата 11.03.2020 12:10
Виховання милосердя у студентської молоді - запорука формувань позитивних якостей доброти та чуйності.
06.03.2020 року студенти ХНТУ завітали до відділення новонароджених МСЧ ХБК, палати інтенсивної терапії з метою благодійності. На виручені кошти від проведення благодійного ярмарку було придбано бойлер водонагрівач і подаровано відділенню. Дякуємо професорсько-викладацькому складу та активістам студентського парламенту ХНТУ за організацію та проведення ярмарку "Масляна".
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-0e4af65c8b5fc5bc0c15bc998fcdcb80-v/432966-1-ukr-UA/IMG-0e4af65c8b5fc5bc0c15bc998fcdcb80-V_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-3911ca42ab87871153528da6e36d04b4-v/432970-1-ukr-UA/IMG-3911ca42ab87871153528da6e36d04b4-V_ultralarge.jpg)