Про університет / Новини університету / НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В ХНТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗЕД ТА МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/navchal-na-praktika-v-hntu-dlya-studentiiv-menedzhmentu-zed-ta-miizhnarodnogo-biiznesu/633295-1-ukr-UA/NAVCHAL-NA-PRAKTIKA-V-HNTU-DLYA-STUDENTIIV-MENEDZHMENTU-ZED-TA-MIIZHNARODNOGO-BIIZNESU_medium.png)
НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В ХНТУ ДЛЯ СТУДЕНТІВ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗЕД ТА МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ
Дата 26.02.2024 10:21
Невід’ємною частиною освітнього процесу в ХНТУ є навчальна практика, завданням якої є ознайомлення здобувачів зі специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок.
Під час навчальної практики для студентів ХНТУ, що навчаються за ОПП «Менеджмент ЗЕД» і «Міжнародний бізнес», кафедрою ЗЕД організовано серію онлайн-зустрічей студентів із фахівцями-практиками з великим досвідом роботи у сфері міжнародного бізнесу і зовнішньоекономічної діяльності. В рамках академічної співпраці з Хмельницьким національним університетом у зустрічах взяли участь здобувачі освіти спеціальності МЕВ разом із завідувачем кафедри Дмитром Васильківським. 12 лютого 2024 р. про особливості міжкультурного спілкування при налагодженні партнерських відносин з представниками закордону розповіла випускниця кафедри ЗЕД, консультантка з міжнародної торгівлі органічною продукцією, Голова Правління ГС «Український органічний кластер» Марія Махновець.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2024-02-26_10-20-33/633301-1-ukr-UA/image_2024-02-26_10-20-33_ultralarge.png)