Про університет / Новини університету / ПОЧНИ З СЕБЕ. ПРОВЕДИ ДЕНЬ БЕЗ ПОЛІЕТИЛЕНУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/pochni-z-sebe.-provedi-den-bez-poliietilenu/596605-1-ukr-UA/POCHNI-Z-SEBE.-PROVEDI-DEN-BEZ-POLIIETILENU_medium.jpg)
ПОЧНИ З СЕБЕ. ПРОВЕДИ ДЕНЬ БЕЗ ПОЛІЕТИЛЕНУ
Дата 12.05.2023 16:11
Формування екологічної свідомості з ранніх років допомагає спрямувати людину на шлях захисту навколишнього середовища. Саме впровадження ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ сприяє вихованню поважного ставлення до природи. Крім того, обізнаність в темі екології дозволяє встановити причинно-наслідковий зв’язок між людськими діями та незворотними наслідками для природи.
Сьогодні, 12 травня , відзначають ДЕНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
Робота Єфімової Т. "Проведи день без поліетилену", на Міжнародному конкурсі екоплаката в рамках проєкту "ЕКОКУЛЬТУРА" для соціальних змін. 2021р. Керівник проф. Чепелюк О.В., доц. Крижановський В.М.
Робота Єфімової Т. "Проведи день без поліетилену", на Міжнародному конкурсі екоплаката в рамках проєкту "ЕКОКУЛЬТУРА" для соціальних змін. 2021р. Керівник проф. Чепелюк О.В., доц. Крижановський В.М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/da3/596611-1-ukr-UA/da_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/da1/596615-1-ukr-UA/da1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/da32/596619-1-ukr-UA/da3_ultralarge.jpg)