Про університет / Новини університету / Презентація сучасного екологічного стартапу з концертно-розважальною програмою у Старозбур’ївській спеціальній ЗОШ-інтернат |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/prezentaciya-suchasnogo-ekologichnogo-startapu-z-koncertno-rozvazhal-noyu-programoyu-u-starozbur-yivs-kij-special-nij-zosh-internat/422470-1-ukr-UA/Prezentaciya-suchasnogo-ekologichnogo-startapu-z-koncertno-rozvazhal-noyu-programoyu-u-Starozbur-yivs-kij-special-nij-ZOSH-internat_medium.jpg)
Презентація сучасного екологічного стартапу з концертно-розважальною програмою у Старозбур’ївській спеціальній ЗОШ-інтернат
Дата 10.12.2019 17:29
Дитинство – щаслива пора. Це безтурботність, веселість, свобода, коли немає ніяких обов’язків і проблем. Це незабутня пора мрій і радості, яка назавжди лишається у нашому серці яскравими спогадами.
В рамках проведення щорічного заходу «Академія Святого Миколая» викладачі (завідувач відділу виховної роботи студентів Данілова Л.В.; д.е.н., професор кафедри менеджменту та маркетингу і туризму Корчевська Л.О.) та студенти ХНТУ відвідали Старозбур’ївську школу-інтернат.
Даний візит було здійснено в рамках соціального проекту, який створено з метою підтримки дітей Старозбур’ївської спеціальної ЗОШ-інтернат, надання інформаційних, розважальних, а також благодійних послуг.
Дітям було придбано подарунки – солодощі, фрукти, канцелярію, речі, електричні подовжувачі, на кошти, зібрані з благодійного ярмарку «Вкраїна Калинова».
Д.е.н., професор кафедри менеджменту та маркетингу і туризму Корчевська Л.О. провела презентацію сучасного екологічного стартапу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1658/422477-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Потім для дітей було проведено концертно-розважальну програму, конкурси.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2494/422481-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3412/422485-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/222222/422489-1-ukr-UA/22222_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4338/422493-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5264/422497-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6225/422501-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Дякуємо професорсько-викладацькому складу за активну підтримку поїздки.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7202/422505-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)