Про університет / Новини університету / Шановні студенти та викладачі! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/shanovni-studenti-ta-vikladachi!/292081-1-ukr-UA/SHanovni-studenti-ta-vikladachi!_medium.jpg)
Шановні студенти та викладачі!
Дата 13.05.2017 09:13
Запршуємо вас взяти участь у загальноуніверситетському заході, присвяченому Дню матері, який відбудеться 16 травня 2017 року о 11.25 на площі біля І-го корпусу, у програмі: танцювальний флешмоб, вірші, історічні довідки.
Організатори: Студрада ХНТУ, відділ з організації виховної роботи ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bbajnettli4/292088-1-ukr-UA/BbAJnETtli4_ultralarge.jpg)