Про університет / Новини університету / Шановні студенти та викладачі ХНТУ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/shanovni-studenti-ta-vikladachi-hntu!/334364-1-ukr-UA/SHanovni-studenti-ta-vikladachi-HNTU!_medium.jpg)
Шановні студенти та викладачі ХНТУ!
Дата 11.10.2018 13:31
У 2018 році планується видання нового випуску університетської газети «Форум».
Ми будемо наполегливо працювати, вдосконалюватися, постачати вам найсвіжіші новини, корисну та актуальну інформацію. Запрошуємо і вас долучитися до співпраці. Ми просимо вас подавати до редакції нашої газети цікаву інформацію стосовно студентського життя вашого факультету, групи. Повідомляйте нам про усі заходи, що ви проводили і про них дізнається весь університет. Ми охоче розділимо з вами радість перемоги на різноманітних конкурсах, олімпіадах, наукових студентських конференціях, спортивних змаганнях. Якщо ви пишете прозові чи поетичні твори – ласкаво просимо! Ми шукаємо талановитих людей, які прагнуть розкрити свої здібності і поки роблять несміливі кроки у літературній діяльності. Тож до справи, шановні! Разом ми зможемо зробити нашу газету ще кращою і цікавішою!
Редакційно-видавничий відділ ХНТУ