Про університет / Новини університету / СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ З ФАХОВИМИ КОЛЕДЖАМИ ХЕРСОНА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/spiivpracya-kafedri-fiinansiiv-obliiku-ta-opodatkuvannya-z-fahovimi-koledzhami-hersona/591405-1-ukr-UA/SPIIVPRACYA-KAFEDRI-FIINANSIIV-OBLIIKU-TA-OPODATKUVANNYA-Z-FAHOVIMI-KOLEDZHAMI-HERSONA_medium.png)
СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ З ФАХОВИМИ КОЛЕДЖАМИ ХЕРСОНА
Дата 13.04.2023 11:17
В рамках профорієнтаційної роботи кафедри фінансів, обліку та оподаткування 24 березня 2023 року у ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж» Національного університету «Одеська політехніка» старший викладач кафедри Наталія СТЕФАНОВИЧ прочитала на платформі ZOOM лекцію «Спрощена система оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників».
Лектор ознайомила студентів 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» групи 361 з галузевими особливостями сільського господарства, умовами переходу на спрощену систему оподаткування, ставками та строками сплати єдиного податку IV групи.
![]() |
![]() |
Відбулась активна дискусія щодо питання створення фізичними особами-підприємцями сімейного фермерського господарства. Студенти жваво обговорювали переваги і недоліки спрощеної системи оподаткування.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-04-13_11-04-13/591419-1-ukr-UA/photo_2023-04-13_11-04-13.jpg)
Під час зустрічі Наталія СТЕФАНОВИЧ повідомила студентів коледжу про можливість продовження освітньої траєкторії у Херсонському національному технічному університеті, отримання ними освітнього ступеня «бакалавр обліку і оподаткування» за скороченим терміном навчання, ознайомила потенційних абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2023 року і запросила їх на День відкритих дверей ХНТУ.