Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ серед переможців конкурсу, заснованого Освітнім Фондом «Освіта. Наука. Інновації» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/29609/223534-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-sered-peremozhciv-konkursu-zasnovanogo-Osvitnim-Fondom-Osvita.-Nauka.-IInnovaciyi_medium.jpg)
Студенти ХНТУ серед переможців конкурсу, заснованого Освітнім Фондом «Освіта. Наука. Інновації»
Дата 17.04.2015 13:21
16 квітня в Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу, заснованого Освітнім Фондом народного депутата України Олександра Співаковського «Освіта. Наука. Інновації» (OSEF). Мета конкурсу - підтримка талановитої молоді та найкращих фахівців у сфері освіти.
Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Кращий педагогічний досвід», «Кращий студент», «Кращий start-up» і «Мобільність». З понад сотні поданих на конкурс проектів у фінал вийшли лише 14, з них експертна рада Фонду відібрав 8 кращих. Автори цих робіт і стали володарями грантів Освітнього Фонду Олександра Співаковського «Освіта. Наука. Інновації».
Нам надзвичайно приємно, що всі нагороди у номінації «Кращий студент» вибороли студенти саме нашого університету:
- студенти факультету машинобудування Олег Мартиненко та Станіслав Безердян;
- студент факультету кібернетики і системної інженерії Владислав Гавриленко.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_9382/223541-1-ukr-UA/IMG_9382_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/qvtb96imkjo/223545-1-ukr-UA/qvTb96imkJo_ultralarge.jpg)
Теплі напутні слова Освітньому Фонду OSEF і першим переможцям заснованого ним конкурсу прозвучали зі сцени театру від голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова, народних депутатів України, ректорів провідних херсонських вузів, представників педагогічної громадськості регіону. У церемонії нагородження переможців взяв участь і ректор нашого університету Юрій Миколайович Бардачов.
Щиро вітаємо переможців! Це лише перший крок до справжньої великої перемоги, який орієнтує на майбутнє. Віра в себе, кмітливість і гострий розум - це вже запорука успіху.