Про університет / Новини університету / Студентський благодійний вертеп Херсонщини |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/students-kij-blagodijnij-vertep-hersonschini/424851-1-ukr-UA/Students-kij-blagodijnij-vertep-Hersonschini_medium.jpg)
Студентський благодійний вертеп Херсонщини
Дата 20.01.2020 10:54
Уже третій рік поспіль крокує теренами міста та області студентський благодійний вертеп Херсонщини, створений ініціативною групою Херсонської обласної студентської ради, з благодійною акцією збору коштів для допомоги онкохворим дітям.
Творча молодь впродовж різдвяних свят із піснями й колядками відвідувала різні приватні підприємства і компанії з метою збору коштів на лікування онкохворих дітей. Цього року студентство збирає пожертви на лікування трирічної АРІНИ ТИМОШЕНКО, діагноз: гліома стовбуру головного мозку 2 стадії.
11 січня на обласному святі за народними традиціями «Хай прийдуть до тебе три празники в гості!», який проходив біля головної ялинки Херсонщини, студенти привітали жителів міста з Різдвяно-новорічними святами і розповіли про акцію.
Чудову студентську ініціативу підтримали і допомогли в організації структурні підрозділи Обласної державної адміністрації: Управління культури та Департамент агропромислового розвитку. Приємно відчувати свою причетність до гарних справ!
Дякуємо всім, хто допоміг в організації, всім, хто зустрічав СТУДЕНТСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ВЕРТЕП! Дякуємо всім, хто долучився до спасіння дитини! Дякую Юлїї Покідько і тій небайдужій молоді студентської ради за чудову людяну ініціативу!
Благодійний вертеп Херсонщини цього року зібрав 127 350,00 грн.
Віримо, що маленька Аріночка подолає хворобу!
Божого благословення дитині!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-474f4113a32beaf435bcf50029670008-v/424866-1-ukr-UA/IMG-474f4113a32beaf435bcf50029670008-V_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-e2c0c1b574b6d7304e0d9bb0d09f4e4b-v/424870-1-ukr-UA/IMG-e2c0c1b574b6d7304e0d9bb0d09f4e4b-V_ultralarge.jpg)