Про університет / Новини університету / Сушка ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/sushka-hntu/232688-1-ukr-UA/Sushka-HNTU_medium.jpg)
Сушка ХНТУ
Дата 29.09.2015 11:12
15 вересня в університетському парку між I та IІI корпусами цікаво, творчо та весело відбувся захід - арт-пікнік «ХНТУ-шна сушка». З метою профорієнтаційного залучення майбутніх абітурієнтів захід спрямовано на презентацію спеціальностей ХНТУ
Організатором дійства виступила Студентська рада університету на чолі з Романом Ткаченком за підтримки відділу з організації виховної роботи студентів.
У форматі виставки-ярмарки кафедри університету представили творчі роботи студентів у різноманітній техніці. Це живопис, кераміка, графіка, вироби з тканини, бісеру, кольорові прикраси та провели виставку фоторобіт. Деякі відвідувачі більше години спілкувалися зі студентками, що проводили майстер-класи з виготовлення авторських аксесуарів одягу для ляльок та іграшок в техніці сухого валяння. Можно було побачити випускні роботи , наукові – роботи та продегустувати авторські розробки.
Також у виставці брали участь кафедри енергетики, електротехніки і фізики; експертизи, технології і дизайну текстилю; харчових технологій; фінансів і кредиту; технічної кібернетики; зовнішньоекономічної діяльності. Всі вони продемонстрували технічні розробки, конструкції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00242/232695-1-ukr-UA/image002_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00358/232699-1-ukr-UA/image003_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00446/232703-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dscn6578/232803-1-ukr-UA/DSCN6578_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dscn6567/232807-1-ukr-UA/DSCN6567_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dscn6589/232811-1-ukr-UA/DSCN6589_ultralarge.jpg)
Кулінарні витвори продемонстрували гуртожитки ХНТУ. Всі ці неповторні роботи учасників можно було не тільки роздивитися, але й придбати за символічну ціну.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00550/232707-1-ukr-UA/image005_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00637/232711-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)
Цей арт-пікнік відвідали студенти університету, гості та учасники Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні технології промислового комплексу» з різних куточків України.