Про університет / Новини університету / У гуртожитку №2 при ХНТУ відбулась посвята у студенти |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/u-gurtozhitku-2-pri-hntu-vidbulas-posvyata-u-studenti/191566-1-ukr-UA/U-gurtozhitku-2-pri-HNTU-vidbulas-posvyata-u-studenti_medium.jpg)
У гуртожитку №2 при ХНТУ відбулась посвята у студенти
Дата 11.10.2013 14:16
Щороку в гуртожитку №2 при ХНТУ проводять посвяту І курсу у студенти. Цей рік також не став виключенням. Цьогорічна традиційна «посвята» відбулася 3 жовтня.
Традиція такого заходу вже не один рік згуртовує мешканців гуртожитку - студентів різних курсів - у єдину родину. Святковий концерт організували студенти V курсу, своєрідно передавши естафету молодому поповненню гуртожитку. Першокурсникам вручили символічні студентські квитки, які означають, що у їхньому житті розпочався новий нелегкий, проте надзвичайно цікавий період студентського життя.
Прекрасним доповненням урочистої події стали виступи мешканців гуртожитку. Сучасні вокальні й танцювальні постановки, квіти і сяючі посмішки у залі – все це створювало чудову атмосферу незабутніх миттєвостей студентського життя, яке для наших першокурсників тільки починається.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0071/191573-1-ukr-UA/DSC_0071_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0077/191577-1-ukr-UA/DSC_0077_ultralarge.jpg)
Першокурсників вітає декан факультету кібернетики Наталія Анатоліївна Кругла
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0099/191581-1-ukr-UA/DSC_0099_ultralarge.jpg)
Свої теплі побажання-настанови висловлює завідувач гуртожитку №2 Віра Микитівна Шкрум
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0075/191585-1-ukr-UA/DSC_0075_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01172/191589-1-ukr-UA/DSC_0117_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0083/191593-1-ukr-UA/DSC_0083_ultralarge.jpg)
Виступи студентів
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0111/191605-1-ukr-UA/DSC_0111_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0097/191613-1-ukr-UA/DSC_0097_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0073/191617-1-ukr-UA/DSC_0073_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0114/191621-1-ukr-UA/DSC_0114_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0123/191625-1-ukr-UA/DSC_0123_ultralarge.jpg)