Про університет / Новини університету / Участь студентів ХНТУ у вебінарі від компанії Danone |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-studentiv-hntu-u-vebinari-vid-kompaniyi-danone/437559-1-ukr-UA/Uchast-studentiv-HNTU-u-vebinari-vid-kompaniyi-Danone_medium.png)
Участь студентів ХНТУ у вебінарі від компанії Danone
Дата 07.05.2020 15:17
5 травня 2020 року відбувся черговий вебінар для студентів ХНТУ від компанії Danone на тему «Danone management way – виробнича культура Danone на шляху поліпшень».
У вебінарі взяли участь магістри та бакалаври спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - студенти груп 5 ТС1, 5ТС3, 4ТС, 2ТСс1 та 2ТСс2 разом з кураторами к.т.н., доцентами Євтушенко В.В. і Путінцевою С.В. та д.т.н. професором Кузьміною Т.О.Експерт з ефективності компанії Danone презентував одну з найкращих практик ефективного управління виробництвом та зосередив увагу на питаннях:1 Що таке DaMaWay?2 Втрати на виробництві та їх усунення.3 Цикл PDCA.Викладачі та студенти кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації щиро вдячні ВАТ за співпрацю ТОВ «Данон Дніпро» - провідному виробнику високоякісних продовольчих товарів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/mycollages-3/437566-1-ukr-UA/MyCollages-3_ultralarge.jpg)