Про університет / Новини університету / Участь викладачів, аспірантів та студентів кафедри державного управління і місцевого самоврядування в Міжнародній онлайн-конференції |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-vikladachiv-aspirantiv-ta-studentiv-kafedri-derzhavnogo-upravlinnya-i-miscevogo-samovryaduvannya-v-mizhnarodnij-onlajn-konferenciyi/490244-1-ukr-UA/Uchast-vikladachiv-aspirantiv-ta-studentiv-kafedri-derzhavnogo-upravlinnya-i-miscevogo-samovryaduvannya-v-Mizhnarodnij-onlajn-konferenciyi_medium.jpg)
Участь викладачів, аспірантів та студентів кафедри державного управління і місцевого самоврядування в Міжнародній онлайн-конференції
Дата 26.03.2021 17:13
26 березня 2021 року викладачі кафедри державного управління і місцевого самоврядування разом з аспірантами та студентами спеціальності "Публічне управління та адміністрування" Херсонського національного технічного університету на чолі із завідувачем кафедри, д.держ.упр., професором Іваном Петровичем Лопушинським взяли участь у Міжнародній он-лайн конференції «Взаємозв’язок публічного управління та адміністрування і менеджменту суб’єктів господарювання», що відбулася в Таллінні, Естонія.
Метою конференції є обговорення сучасних проблем теорії та практики публічного управління та адміністрування, менеджменту, обліку, оподаткування, аудиту, економіки та фінансів на рівні держави та органів місцевого самоврядування.
Від кафедри державного управління і місцевого самоврядування, яка виступила співорганізатором конференції, було подано 7 доповідей. По закінченню конференції було організовано воркшоп від практикуючого менеджера наукових програм щодо правильної організації профілів науковців в різних наукометричних базах (Google Scholar, Scopus, Publons, ORCID, Dimensions).
За результатами конференції учасники отримають:
- сертифікат про участь у конференції (в електронному вигляді);
- сертифікат про участь у воркшопі (3 кредити ECTS), що зараховується до підвищення кваліфікації.
Учасники конференції відзначили високий рівень її організації, а організатори пообіцяли зробити її щорічною та, зважаючи на високий рівень представництва та якість поданих матеріалів, подавати до індексації в наукометричній базі Scopus.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2021-03-26_14-44-09_large/490250-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2021-03-26_14-44-09_large_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/snimok-ekrana-23_large/490254-1-ukr-UA/Snimok-ekrana-23_large_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/snimok-ekrana-25_large/490258-1-ukr-UA/Snimok-ekrana-25_large_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/snimok-ekrana-30_large/490262-1-ukr-UA/Snimok-ekrana-30_large_ultralarge.jpg)