Про університет / Новини університету / В ХНТУ проведено суботник з благоустрою території університету |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/29703/224025-1-ukr-UA/V-HNTU-provedeno-subotnik-z-blagoustroyu-teritoriyi-universitetu_medium.jpg)
В ХНТУ проведено суботник з благоустрою території університету
Дата 23.04.2015 15:24
22 квітня в ХНТУ відбувся суботник, під час якого спільними зусиллями студентів та викладачів була прибрана територія університету.
Весь університет, а саме студенти, викладачі й обслуговуючий персонал, вийшли на всеукраїнський суботник. Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого життя починається з чистоти нашої оселі, нашого подвір`я. Цього дня було ліквідовано захаращеність вздовж узбіччя доріг, що ведуть до університету, зачищено від сміття та старого листя території навколо навчальних корпусів, обкопано багато дерев.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/klbwovf1wmc/224032-1-ukr-UA/KlBwoVF1wMc_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/ocuxntc8mmy/224036-1-ukr-UA/OCuXnTc8mmY_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/co4rsjkmkwq/224040-1-ukr-UA/co4rsJKmkWQ_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/90l2alapdp4/224044-1-ukr-UA/90l2alApdP4_ultralarge.jpg)
Проведення подібного роду акцій з благоустрою територій сприяє набуттю молоді трудового досвіду, формуванню навичок самообслуговування, прищеплює шанобливе ставлення до праці та навколишнього середовища, а також забезпечує санітарно-гігієнічний та естетичний стан території навчального закладу.
Самі студенти теж радіють, що роблять внесок у чистоту закладу, адже охайність на його території є показником їхньої поваги до вузу, в якому вони навчаються.