Про університет / Новини університету / ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/viitaiemo-z-dnem-praciivnikiiv-legkoyi-promislovostii-ukrayini!/442406-1-ukr-UA/VIITAIEMO-Z-DNEM-PRACIIVNIKIIV-LEGKOYI-PROMISLOVOSTII-UKRAYINI!_medium.jpg)
ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ!
Дата 12.06.2020 14:50
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ – це національне професійне свято, яке відзначається в Україні працівниками легкої промисловості, щорічно у другу неділю червня.
На сьогодні ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ – велика галузь в економіці України. Завдяки розвитку цієї галузі, ринок праці країни завжди представляє чимало робочих місць та зразків чудової продукції, вносячи вагомий внесок в економіку України. Зараз вже товари українських фабрик впевнено тримаються на сучасному ринку (вітчизняному і зарубіжному). Спостерігається стійка тенденція зміщення купівельного попиту в бік вітчизняної продукції. У День працівників легкої промисловості залишається сказати «щиро дякуємо» майстрам України за красиву, модну і якісну продукцію українського виробництва!
Кафедра експертизи, технології і дизайну текстилю (ЕТДТ) має багаторічний досвід підготовки професійних і наукових кадрів в галузі легкої промисловості. Разом з якісним оновленням змісту та форм організації навчання майбутніх фахівців легкої промисловості , внесенням доповнень та коректив у систему вітчизняної освіти шляхом запровадження сучасних технологій та інноваційних тенденцій, кафедра ЕТДТ намагається зберегти національний характер освіти.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2573/442413-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Представники кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю обмінялися досвідом з новітніх технологій з фахівцями вищої кваліфікації і науковцями України і зарубіжжя в галузі легкої промисловості (Київ, Київський національний університет технологій і дизайну, жовтень, 2019 р).
Керівники і провідні фахівці сучасних виробництв України активно і доброзичливо допомагають забезпечити належний рівень професійної підготовки студентів спеціальності 182- Технології легкої промисловості.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3474/442421-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Директор ТОВ «Амалтея» Івер Юрій Федорович (випускник ХНТУ 1982 року) знайомить студентку спец. 182-Технології легкої промисловості з виробничими особливостями технологічного процесу (Херсон, 2020 р.)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4390/442425-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Провідні фахівці ТОВ «VLADI» запросили студенток спеціальності 182 – Технології легкої промисловості після отримання рівня магістра до свого професійного колективу (Харків, 2020 р.)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5306/442429-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Кафедра експертизи, технології і дизайну текстилю впевнена, що професіоналізм працівників легкої промисловості, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки держави є запорукою подальших успіхів, підвищення якості та розширення асортименту товарів народного споживання і головне – поліпшення добробуту людей. Тож у День працівників легкої промисловості прийміть вітання з професійним святом і слова вдячності за вашу нелегку працю. Нехай добро і щедра доля не обминають вас і ваші родини!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6257/442437-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)