Про університет / Новини університету / ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТАЛИ ЧЛЕНАМИ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ З РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vikladachii-kafedri-zovniishn-oekonomiichnoyi-diiyal-nostii-stali-chlenami-ukrayins-koyi-asociiaciiyi-z-rozvitku-menedzhmentu-ta-biiznes-osviiti/582870-1-ukr-UA/VIKLADACHII-KAFEDRI-ZOVNIISHN-OEKONOMIICHNOYI-DIIYAL-NOSTII-STALI-CHLENAMI-UKRAYINS-KOYI-ASOCIIACIIYI-Z-ROZVITKU-MENEDZHMENTU-TA-BIIZNES-OSVIITI_medium.jpg)
ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТАЛИ ЧЛЕНАМИ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ З РОЗВИТКУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ
Дата 14.03.2023 10:22
Кафедра зовнішньоекономічної діяльності ХНТУ у повному складі стала асоційованим членом ГО «Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти» (УАРМБО). Місією Асоціації є інтеграція зусиль освітніх установ та сфери бізнесу для впровадження в Україні сучасних ефективних навчальних та управлінських технологій.
УАРМБО є недержавною, добровільною, неприбутковою організацією, що об’єднує підприємства та вищі навчальні заклади всіх форм власності.УАРМБО є платформою для професійного спілкування та підвищення кваліфікації викладачів і адміністраторів університетів та впровадження результатів наукових досліджень; авторитетним експертним органом щодо нормативних документів з освіти та нефінансових звітів компаній; ефективним комунікатором між роботодавцями та сферою вищої освіти.Гаранти ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (спеціальності 073 «Менеджмент»): д.е.н., професор Фомішина Віра Миколаївна та к.е.н., доцент Якимчук Тетяна Вікторівна вже взяли участь у круглому столі «Обґрунтування критеріїв оцінювання якості освітніх програм», організованому Українською асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-10-32/582876-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-10-32_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-10-37/582880-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-10-37_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-10-43/582884-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-10-43_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-10-48/582888-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-10-48_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-10-59/582892-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-10-59_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-11-04/582896-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-11-04_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-14_11-11-09/582900-1-ukr-UA/photo_2023-03-14_11-11-09_ultralarge.jpg)