Про університет / Новини університету / Викладачі та студенти кафедри зовнішньоекономічної діяльності взяли участь у онлайн засіданні «за круглим столом» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vikladachi-ta-studenti-kafedri-zovnishn-oekonomichnoyi-diyal-nosti-vzyali-uchast-u-onlajn-zasidanni-za-kruglim-stolom/459895-1-ukr-UA/Vikladachi-ta-studenti-kafedri-zovnishn-oekonomichnoyi-diyal-nosti-vzyali-uchast-u-onlajn-zasidanni-za-kruglim-stolom_medium.jpg)
Викладачі та студенти кафедри зовнішньоекономічної діяльності взяли участь у онлайн засіданні «за круглим столом»
Дата 07.10.2020 13:19
Викладачі кафедри зовнішньоекономічної діяльності та студенти ОПП Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності (073 Менеджмент) та ОПП Міжнародний бізнес (292 Міжнародні економічні відносини) взяли участь у онлайн засіданні «за круглим столом» на тему: «Перспективи розширення ринків збуту місцевих товарів та послуг: інструменти та напрямки».
Захід організовано управлінням «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської ОДА. Спікерами «круглого столу» виступили: голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, в.о. директора ДУ «Офіс з просування експорту України» Тетяна Міськова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України» Ольга Гвоздьова, в.о. голови правління ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Лариса Луковіна, голова правління Торгового дому Україна Олександр Петров, представник Латвійського агентства інвестицій та розвитку в Україні Айнарс Межуліс.
Під час засідання було обговорено компетентності ДУ «Офіс з просування експорту України», сучасні онлайн інструменти дослідження закордонних ринків, інструменти кредитування та страхування експортерів та імпортерів, алгоритми продажу українських товарів в країнах ЄС, роль експортного агента в країнах ЄС, а також інструменти залучення грантового фінансування для українських підприємств-суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.
Для майбутніх фахівців у сфері зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного бізнесу надзвичайно важливо слідкувати за актуальною ринковою ситуацією в Україні та світі, бути обізнаними із сучасним інструментарієм здійснення зовнішньоекономічних операцій та політикою держави щодо стимулювання вітчизняних експортерів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1836/459902-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3505/459906-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4421/459910-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12162/459914-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5758bcbc-a04f-4ed0-9590-bd64743cb95e/459918-1-ukr-UA/5758BCBC-A04F-4ED0-9590-BD64743CB95E_ultralarge.jpg)
Дякуємо начальнику управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської ОДА Ужвій Тетяні Олександрівні та заступниці начальника управління, випускниці ОПП Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності Бабанаковій Оксані Євгеніївні за можливість взяти участь у заході.