Про університет / Новини університету / Випускний – початок дорослого життя |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vipusknij-pochatok-doroslogo-zhittya/364766-1-ukr-UA/Vipusknij-pochatok-doroslogo-zhittya_medium.jpg)
Випускний – початок дорослого життя
Дата 09.07.2019 13:35
Здається, тільки вчора останнім акордом університетської симфонії відлунали екзамени. Залишились позаду і незвіданий світ знань, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього дзвінка. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. З одного боку, радісно розправляти крила, але все-таки боляче лишати свою alma mater, де пролетіли незабутні роки студентського життя.
Надворі літо…
Справжнє тепле літо…
У зелені втопилися сади,
Рясніють всюди різнобарвні квіти,
Аж серце завмирає від краси.
Надворі літо…
Наше щедре літо…
В якому радість й смуток водночас.
Ось-ось здійсниться заповітна мрія,
Світ невідомий кличе в далеч вас!
08 липня 2019 р. в Херсонському національному технічному університеті свято, що лежить на межі юності та дорослого життя. Свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії – вручення дипломів випускникам.
Святковий захід було урочисто відкрито Державним Гімном України.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_08112/364777-1-ukr-UA/DSC_0811_ultralarge.jpg)
Ректор ХНТУ Бардачов Ю.М. щиро привітав випускників, побажав успіхів і здійснення всіх планів та задумів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_08282/364785-1-ukr-UA/DSC_0828_ultralarge.jpg)
Суворі і лагідні, мудрі і чуйні, ті, хто крізь роки життя вкладав у кожного з випускників знання, уміння, частинку свого серця, дарував своє людське тепло і любов – декани факультетів звернулися до своїх випускників з добрими словами: к.і.н, доцент декан факультету кібернетики та системної інженерії Кругла Н.А.; к.е.н., доцент, декан факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Волкова О.В.; к.е.н., доцент, декан факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу Софієнко А.В.; к.т.н., доцент, декан факультету інтегрованих технологій Расторгуєва М.Й.; к.т.н., доцент, декан факультету інженерії та транспорту Сєліверстов І.А.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0865/364789-1-ukr-UA/DSC_0865_ultralarge.jpg)
Музичні вітання та слова-настанови випускникам дарували: студентка ХНТУ Каращук Вікторія; гостя нашого заходу Дарина Денисова; кандидат технічних наук, провідний інженер, старший викладач кафедри програмних засобів і технологій І.І. Кибалко; співробітник ХНТУ Бєляєва В.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0812/364793-1-ukr-UA/DSC_0812_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0820/364797-1-ukr-UA/DSC_0820_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_08592/364801-1-ukr-UA/DSC_0859_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0875-j/364805-1-ukr-UA/DSC_0875-j_ultralarge.jpg)
Ведучими заходу були випускниця ХНТУ Мазманян Айкуш та студент ХНТУ Чабанов Дмитро.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0876/364809-1-ukr-UA/DSC_0876_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0848-j/364813-1-ukr-UA/DSC_0848-j_ultralarge.jpg)
Випускниця факультету економіки, бізнес-аналітики та підприємництва Альона Янчукова від усіх випускників 2019 року висловила слова вдячності викладачам, батькам та усім, хто допомагав і підтримував під час навчання в університеті.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_08722/364817-1-ukr-UA/DSC_0872_ultralarge.jpg)
Випускники щасливі, адже нарешті вони отримали такий бажаний диплом - перепустку в самостійне життя, яка є результатом зусиль багатьох років.
А ще, мабуть, диплом є символом звільнення від власної скутості, від опіки дорослих, дитячої невпевненості у своїх силах.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_08782/364821-1-ukr-UA/DSC_0878_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_09023/364825-1-ukr-UA/DSC_0902_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_09203/364829-1-ukr-UA/DSC_0920_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0967/364833-1-ukr-UA/DSC_0967_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_09772/364837-1-ukr-UA/DSC_0977_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_10002/364841-1-ukr-UA/DSC_1000_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_10072/364845-1-ukr-UA/DSC_1007_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_10132/364849-1-ukr-UA/DSC_1013_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1031/364853-1-ukr-UA/DSC_1031_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_10565/364857-1-ukr-UA/DSC_1056_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-2c518e0ca5542af22ad390f3f6b58a62-v/364892-1-ukr-UA/IMG-2c518e0ca5542af22ad390f3f6b58a62-V_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/poslednyaya/364865-1-ukr-UA/poslednyaya_ultralarge.jpg)
Життя людині дається один раз. І жоден подих, жодне слово, зітхання, жодну посмішку не змінити і не повторити, не пережити вдруге. Перегорнуто ще одну сторінку вашого життя, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок, так, як учили вас ваші наставники. Любіть свій край, чесно і високо несіть горде наймення людини. Не забувайте, що ви вчилися для того, щоб розум і серце, свої фахові знання віддати людям. Нехай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Покидаючи стіни рідного університету, пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. В добру путь, випускники 2019 року!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/ebff1495231ab38b139ea1c1fe32502b6f173992/364869-1-ukr-UA/ebff1495231ab38b139ea1c1fe32502b6f173992_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3c2eca88cff05d38a23549511d2ea662751cbe99/364873-1-ukr-UA/3c2eca88cff05d38a23549511d2ea662751cbe99_ultralarge.jpg)