Про університет / Новини університету / Випускникам факультету кібернетики урочисто вручили дипломи |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/vipusknikam-fakul-tetu-kibernetiki-urochisto-vruchili-diplomi/129379-1-ukr-UA/Vipusknikam-fakul-tetu-kibernetiki-urochisto-vruchili-diplomi_medium.jpg)
Випускникам факультету кібернетики урочисто вручили дипломи
Дата 08.07.2013 15:03
Після напружених державних іспитів, захисту дипломних робіт факультет кібернетики ХНТУ випускає 59 магістрів та 193 спеціалісти. 5 липня завершилися урочистості, а молоді фахівці отримали офіційний документ державного зразка. Понад 252 спеціалісти і магістри залишили стіни вишу і тепер мають продемонструвати, чому і як їх навчили в рідній альма-матер.
«Від імені ректора, ректорату та від себе особисто я вітаю випускників, їхніх батьків, викладачів з цим знаменним днем. Я щиро сподіваюсь, що ви, наші дорогі випускники, ніколи не забудете, з яких стін вийшли. Бажаю вам стати лідерами у своїх предметних галузях, а у житті завжди керуватися принципом першості, адже наше життя подібне собачій упряжці: якщо ви не лідер, то пейзаж перед вами не зміниться!» – так сказав у своїй промові перший проректор ХНТУ, к.т.н., професор Франц Борисович Рогальський під час урочистого вручення дипломів. Також професор приготував для випускників та викладачів кумедні привітання у віршах, озвучення яких викликало у всіх присутніх шквал оплесків.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1023/129406-1-ukr-UA/DSC_1023_large.jpg)
Щирі слова почули випускники не тільки від керівництва ХНТУ, а й від свого декана, завідувачів кафедр, кураторів груп та викладачів, що п’ять років поспіль йшли пліч о пліч і стали майже рідними людьми.
Неймовірно зворушливими були привітання-настанови випускникам від декана факультету кібернетики, к.і.н., доцента Наталії Анатоліївни Круглої. Вона, звертаючись до випускників зі сльозами на очах, наголосила, що їхній випуск особливий, бо всі 5 років вони були дуже дружніми та впевнено крокували дорогою знань. «Перед вами простягається широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи. Бажаю вам, любі мої, щоб вам у всьому сприяв успіх, аби ви отримали гарну роботу, яка допоможе утримувати вас і вашу сім’ю!»
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1038/129386-1-ukr-UA/DSC_1038_large.jpg)
З дуже теплими, щирими побажаннями вдалої професійної кар’єри звернувся до юнаків та дівчат з факультету кібернетики завідувач кафедри інформаційно-вимірювальних технологій електроніки та інженерії, д.х.м., професор Олександр Олександрович Новіков. «Не втрачайте почуття ліктя, пам’ятайте один одного! Гордіться своїм університетом і не забувайте його стіни. Успіхів вам у подальшому житті!» – сказав професор.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1035/129390-1-ukr-UA/DSC_1035_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1054/129394-1-ukr-UA/DSC_1054_large.jpg)
Завідувач кафедри енергетики та електротехніки, к.т.н., доцент Євген Олександрович Баганов, вручаючи дипломи випускникам своєї кафедри, побажав їм досягти успіхів у подальших професійних устремліннях.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1055/129398-1-ukr-UA/DSC_1055_large.jpg)
Завідувач однієї з найстаріших кафедр ХНТУ – кафедри технічної кібернетики, д.т.н., професор Володимир Васильович Марасанов побажав випускникам 2013 року, аби ті знайшли гідне застосування отриманим знанням, стали справжніми кваліфікованими фахівцями, адже професії, які вони отримали, потрібні державі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1078/129402-1-ukr-UA/DSC_1078_large.jpg)
Заступник завідувача кафедри інформаційних технологій з навчальної роботи, к.т.н., доцент Роман Васильович Бараненко звернувся до цьогорічних випускників з такими словами: «Закінчився чудовий 5-літній період, коли ви могли у повній мірі насолоджуватися життям. З цього дня вам доведеться приймати самостійні рішення. Тож я вам бажаю мудрості для прийняття правильних рішень та сил для застосування наслідків від їхнього прийняття!».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1085/129410-1-ukr-UA/DSC_1085_large.jpg)
Завідувач кафедри дизайну, д.т.н., професор Олена Валеріївна Чепелюк, вручаючи дипломи про закінчення університету найбільш творчим випускникам факультету –молодим дизайнерам, побажала їм успіхів на професійній ниві, впевненості у своїх силах, реалізації усіх їхніх задумів і сподівань.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1116/129414-1-ukr-UA/DSC_1116_large.jpg)
У цей хвилюючий для всіх день випускники факультету почули від своїх наставників ще безліч теплих та щирих слів і побажань. У свою чергу зі словами щирої вдячності до професорсько-викладацького складу університету та присутніх батьків зверталися випускники ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1101/129418-1-ukr-UA/DSC_1101_large.jpg)
Родзинкою урочистостей і приємним сюрпризом для випускників стали грамоти, які їм вручили викладачі, адже для кожного з них підготували особливі відзнаки: хтось отримав грамоту за відмінне навчання, сумлінне виконання обов’язів старости, щирість та музичний талант, активну участь у громадському житті факультету, а дехто і за вміння «ховатися» від викладачів, заганяти їх «у глухий кут» своїми запитаннями тощо.
Прекрасним доповненням урочистої події стали виступи студентів університету: дівчат з хореографічного колективу «Smile», студента факультету кібернетики Володимира Стравняка та студентки факультету економіки Катерина Самойленко. Все це створювало чудову атмосферу незабутніх миттєвостей студентського життя, яке для наших випускників вже закінчилося.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_1126/129422-1-ukr-UA/DSC_1126_large.jpg)
Дорогі випускники! Сподіваємося, що отримані вами дипломи стануть щасливими квитками у Велике Життя! Ми пишаємося вашими досягненнями, радіємо вашим успіхам, а двері ХНТУ для вас завжди залишаються відкритими!