Про університет / Новини університету / Вітаємо! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vitaemo!7/546051-1-ukr-UA/Vitaemo!_medium.jpg)
Вітаємо!
Дата 08.02.2022 09:33
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01 лютого 2022 року №89 доцентам кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ Бикову Р.Ю., Бондаревій Л.В., Даніловій Л.В. присвоєно вчене звання доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування. Бажаємо нових наукових здобутків!!!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11308/546057-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)