Про університет / Новини університету / Віват студент ХНТУ – 2017 |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vivat-student-hntu-2017/307759-1-ukr-UA/Vivat-student-HNTU-2017_medium.jpg)
Віват студент ХНТУ – 2017
Дата 27.10.2017 19:20
24 жовтня 2017 року відбувся загальноуніверситетський захід – фестиваль художньої самодіяльності студентів Херсонського національного технічного університету «Віват студент ХНТУ - 2017».
Фестиваль проходив за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Херсонської міської ради та адміністрації Херсонського національного технічного університету. Управлінням у справах сім'ї та молоді Херсонської міської ради під керівництвом начальника Заболотного О.В. було підготовлено для конкурсу плакати, грамоти, блокноти.
Оцінювати виступи учасників було надано можливість компетентному журі:
декану факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, к.е.н., доценту, Софієнко Альоні Володимирівні;
декану факультету інженерії та транспорту, к.т.н., доценту Сєліверстову Ігору Анатолійовичу;
начальнику відділу з організації виховної роботи студентів Даніловій Ларисі Володимирівні;
керівнику театральної студії ХНТУ, коменданту гуртожитку №2 Шкрум Вірі Микитівні;
завідувачу науково-технічної бібліотеки ХНТУ Івановій Світлані Валентинівні;
голові студентської ради ХНТУ Зощук Каріні Вікторівні;
викладачу хореографічних дисциплін факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, лауреату і переможцю всеукраїнських та міжнародних фестивалів, конкурсів хореографічного мистецтва Білоусенко Інні Валеріївні.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2166/307766-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Проректор з наукової роботи ХНТУ, д.е.н., професор Савіна Галина Григорівна у вступному слові наголосила на важливості проведення таких заходів, побажала студентам гарного виступу і власними поетичними рядками закликала їх бути сміливими, наполегливими, активними, успішно навчатися і розвивати свої таланти.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3127/307770-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Цього року був запроваджений новий формат проведення традиційного заходу. Команди факультетів отримали завдання підготувати мюзикл «1 день з життя студента». Учасники конкурсу дуже відповідально та творчо підійшли до його виконання. Було продемонстровано сучасні танці, пісні, а також сценки з повсякденного студентського життя, такі як: студенти на парах, перше кохання, перша сесія.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/495/307774-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/576/307778-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/663/307782-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/754/307786-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/843/307790-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/936/307794-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Щасливі та радісні учасники конкурсу впевнено крокували до успіху. Кожна команда очікувала на перемогу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1034/307798-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11106/307802-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1246/307806-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1326/307810-1-ukr-UA/13_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1430/307814-1-ukr-UA/14_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1518/307818-1-ukr-UA/15_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1615/307822-1-ukr-UA/16_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1717/307826-1-ukr-UA/17_ultralarge.jpg)
Загалом захід був дуже цікавим та яскравим. Журі після довгих роздумів визначило переможців:
1 місце – команда факультету інтегрованих технологій;
2 місце – команда факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу;
3 місце – команда факультету інженерії та транспорту;
4 місце – команда факультету кібернетики та системної інженерії;
5 місце – команда факультету економіки.
Вітаємо переможців!
Команда факультету інтегрованих технологій отримала квитки на шоу гумору "Double comedy show" та солодкі подарунки.
Дякуємо за проведення такого чудового мюзиклу Управлінню у справах сім'ї та молоді Херсонської міської ради, адміністрації ХНТУ, викладачам та активним студентам-учасникам.