Про університет / Новини університету / Вручення дипломів випускникам факультету міжнародних економічних відносин |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/universitet/novini-universitetu2/vruchennya-diplomiv-vipusknikam-fakul-tetu-mizhnarodnih-ekonomichnih-vidnosin/129348-1-ukr-UA/Vruchennya-diplomiv-vipusknikam-fakul-tetu-mizhnarodnih-ekonomichnih-vidnosin_medium.jpg)
Вручення дипломів випускникам факультету міжнародних економічних відносин
Дата 08.07.2013 12:12
5 липня в нашому Університеті відбулась чергова знаменна і хвилююча подія –урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету міжнародних економічних відносин 2013 року. Отримали дипломи не лише п’ятикурсники, а й випускники 4-го курсу.
У цей день відкрилась нова сторінка в житті вчорашніх студентів, а сьогодні вже випускників ХНТУ.
На адресу випускників пролунали вітання від першого проректора ХНТУ, к.т.н., професора Франца Борисовича Рогальського. «Сьогоднішній день для вас, дорогі випускники, – завершення «епопеї»: для когось 4-річної, а для когось – 5-річної. Незалежно від того, як складеться ваша доля, вас завжди будуть раді бачити в університеті. Не забувайте свою Alma Мater, не забувайте один одного! З радістю та усмішкою на обличчі зустрічайте кожен новий день! В добру путь!” – такі привітання-настанови висловив Франц Борисович випускникам факультету.
Випускників з успішним завершенням навчання і новим етапом у житті привітав декан факультету д. ф.- е.н., професор Віктор Володимирович Крючковський. Професор звернувся до винуватців свята з теплими словами побажання втілення у життя мрій і планів задля розбудови нашої Херсонщини та процвітання всієї України. Він також висловив слова подяки колективу факультету за плідну роботу та побажав творчих успіхів і обдарованих, настирливих студентів із спрагою до знань.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0872/129355-1-ukr-UA/DSC_0872_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0909/129359-1-ukr-UA/DSC_0909_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0885/129363-1-ukr-UA/DSC_0885_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0920/129367-1-ukr-UA/DSC_0920_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0880/129371-1-ukr-UA/DSC_0880_large.jpg)
Випускникам, викладачам та гостям свята своє мистецтво продемонстрували студенти нашого Університету: дівчата з хореографічного колективу «Smile» подарували глядачам запальний танок, студент факультету кібернетики Володимир Стравняк виконав авторську пісню, а студентка факультету економіки Катерина Самойленко виконала музичну композицію, яку присвятила батькам.
Ми пишаємося результатами наших випускників у навчанні, їх науковими і творчими здобутками. Це є свідченням того, що випускники ХНТУ усвідомлюють своє покликання та чітко знають, чого прагнуть у житті. Бажаємо, щоб усі сподівання і надії наших випукників обов’язково здійснились, та щоб зірки на небосхилі завжди вказували вірний шлях!