Про університет / Новини університету / ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ ХНТУ З ПАНІ РЕБЕККОЮ ДЮКЛО ТА КОЛЕГАМИ З ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ. |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustriich-admiiniistraciiyi-hntu-z-panii-rebekkoyu-dyuklo-ta-kolegami-z-l-viivs-koyi-naciional-noyi-akademiiyi-mistectv/612718-1-ukr-UA/ZUSTRIICH-ADMIINIISTRACIIYI-HNTU-Z-PANII-REBEKKOYU-DYUKLO-TA-KOLEGAMI-Z-L-VIIVS-KOYI-NACIIONAL-NOYI-AKADEMIIYI-MISTECTV_medium.png)
ЗУСТРІЧ АДМІНІСТРАЦІЇ ХНТУ З ПАНІ РЕБЕККОЮ ДЮКЛО ТА КОЛЕГАМИ З ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ.
Дата 28.09.2023 11:44
Вчора 27 вересня 2023 року відбулася перша зустріч адміністрації ХНТУ в рамках членства нашого університету в ELIA з пані Ребеккою ДЮКЛО (Rebecca Duclos), головою координаційного комітету UAx platform, та колегами з Львівської Національної Академії мистецтв.
ELIA, Європейська ліга інститутів мистецтв, та UAx platform підтримують студентів креативних галузей та мистецтва, які залишилися в Україні під час воєнних дій, продовжують навчання та розвивають свою мистецьку практику. Членство в ELIA надає українським закладам можливість для обміну знаннями та розбудови потенціалу у співпраці з партнерськими університетами в ЄС та за межами ЄС.
Наш універсиетет на зустрічі представляли - ректорка Олена ЧЕПЕЛЮК та начальник відділу з навчально-наукової роботи і міжнародної діяльності Лариса ПОНОМАРЕНКО.
Зустріч пройшла в теплій атмосфері. Висловлюємо щиру подяку за гостинність та можливість ще раз насолодитися спілкуванням з однодумцями нашим колегам колегам - Василю КОСІВУ, Тарасу ЛЕСІВ, Лесі ДАЦКО!
Наразі 10 українських закладів вищої освіти є членами ELIA, серед них і наш університет. Творимо із натхненням та прагнемо розвитку!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-09-28_11-27-01/612760-1-ukr-UA/photo_2023-09-28_11-27-01_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-09-28_11-26-43/612764-1-ukr-UA/photo_2023-09-28_11-26-43_large.jpg)