Про університет / Новини університету / Зустріч з депутатом Херсонської обласної ради Юрієм Рожковим |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustrich-z-deputatom-hersons-koyi-oblasnoyi-radi-yuriem-rozhkovim/363495-1-ukr-UA/Zustrich-z-deputatom-Hersons-koyi-oblasnoyi-radi-YUriem-Rozhkovim_medium.jpg)
Зустріч з депутатом Херсонської обласної ради Юрієм Рожковим
Дата 20.06.2019 10:17
18 червня 2019 року до Херсонського національного технічного університету завітав колишній наш випускник 1992 року (спеціальність інженер-механік) Юрій Рожков, який нині є депутатом Херсонської обласної ради та лідером громадської платформи "Добро переможе".
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_07883/363510-1-ukr-UA/DSC_0788_ultralarge.jpg)
Д.т.н., професор, перший проректор ХНТУ Розов Ю.Г. привітав гостя та представив його усім присутнім.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2019-06-19_12-30-40/363514-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2019-06-19_12-30-40_ultralarge.jpg)
На зустріч було запрошено студентів, викладачів та співробітників ХНТУ. Юрій Рожков коротко розповів про себе, роки навчання в нашому навчальному закладі та про свою нинішню діяльність. Юрій Рожков не пориває зв’язки з рідною кафедрою, продовжує працювати над цікавими і важливими винаходами.
Захід проходив у досить теплій обстановці. Наш гість відповідав на усі запитання, які ставили викладачі та студенти, а також провів мотиваційну інтелектуальну гру, узявши участь у якій можна було виграти заохочувальний приз.
Д.т.н., професор, завідувач кафедри хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції Сарібєкова Д.Г. подякувала Юрію Рожкову за співпрацю й за те, що за його сприяння випускники ХНТУ спеціальності 161 - хімічні технології та інженерія працюють на підприємстві «Інтерсклад».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_07792/363522-1-ukr-UA/DSC_0779_ultralarge.jpg)
«Ми дякуємо шановному гостю за візит і завжди раді вітати Юрія Рожкова у стінах ХНТУ», зазначив перший проректор Розов Ю.Г.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_07832/363534-1-ukr-UA/DSC_0783_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0785/363538-1-ukr-UA/DSC_0785_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0791/363542-1-ukr-UA/DSC_0791_ultralarge.jpg)
Студенти радо спілкувалися з Юрієм Рожковим та зробили фото на згадку.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2019-06-19_12-30-55/363526-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2019-06-19_12-30-55_ultralarge.jpg)