Головна

Про університет / Новини університету / Бібліотека запрошує на вересневі вебінари від компанії Clarivate!

Бібліотека запрошує на вересневі вебінари від компанії Clarivate!

Цього разу пропонуються семінар з можливістю долучитися до онлайн трансляції та вебінари у Webex.

Семінар відбудеться* 7 вересня 2021 о 13:00-14:30 у Державній Науково-технічній бібліотеці України (м. Київ, вул.Антоновича, 180).

Тема: Результативність та звітність за даними Web of Science.

Тези: На атестації, звітах відділу чи установи, спробі поїхати на стажування чи роботу або при подачі грантової заявки рано чи пізно кожний науковець має потребу надати певні наукометричні показники власних здобутків. Некоректність поданих даних, не залежно від того помилка трапилася випадково чи свідомо, приводить не лише до некоректних даних але часто до репутаційних втрат та часто дискваліфікації учасників. Протягом семінару в ДНТБ з трансляцією на ютьюб уточнимо як дізнатися індекс Гірша науковця за Web of Science; визначити кількість статей науковця, лабораторії, чи установи у періодичних виданнях, що індексуються Web of Science за умови наявності та відсутності профілів ResearcherID або ORCID за певний період, сформувати список наукових видань, в яких дослідники підрозділу публікувалися найчастіше за звітний період та яку кількість рецензій за даними Publons має науковець і яким чином ці дані потрапляють до бази.

*Зважаючи на норми проведення заходів учасникам які планують взяти участь очно необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/uchJRioRP5So2xMG7

Подія транслюватиметься на ютьюб https://youtu.be/PU3vOSC3Nys

Сертифікат не передбачено.

Вебінари: тривалість кожного заходу одна година у Webex. Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

7 вересня 2021

Тема: Нові дані, метрики та інтерфейс у Journal Citation Reports

Тези: 30 червня 2021 оновився Journal Citation Reports: аналітичний інструмент на основі даних Web of Science Core Collection в якому можна детально проаналізувати видання для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). На повторі липневого вебінару розглянемо новий інтерфейс програми, основні показники, які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI), яку інформацію можемо отримати, як її зберегти. Як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно.

Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3iEPMod

16:15–17:15 https://bit.ly/2VKJQkP

8 вересня 2021

Тема: Швидке і коректне оформлення публікації з EndNote

Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3iETkXO

16:15–17:15 https://bit.ly/3lSfHeh

9 вересня 2021

Тема: Нові та старі можливості Web of Science Core Collection

Тези: Часто у школі перший твір вересня був «Як я провів літо». За аналогією перший вебінар нового навчального року буде про класичні і нові, зокрема ті що з’явилися літом функції Web of Science Core Collection. Які можливості у даної бази для науковця, викладача та адміністратора? Де знайти ключову літературу за своєю темою? Де знайти партнера або рецензента? Які установи та науковці є лідерами за даним напрямом? Як з ними зв’язатися? Які теми виносити на семінарські заняття та колоквіуми? Які теми курсових можуть бути? З чого починати роботу над курсовими роботами? Які видання спеціалізуються на даній темі? Які установи фінансували такі дослідження? Як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення. Як виділити найцитованіші роботи останніх років? Як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними? Як проаналізувати вибірку документів? Чи варто боятися індексу Гірша і про що говорить цитованість публікації. Окремо про нові функції, що з’явилися останнім часом. А також відповіді на питання з ваших реєстраційних анкет.
Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3iEoU7R

16:15–17:15 https://bit.ly/3jNua8z

Протягом року чекаємо вас на щомісячній серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити неможна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською. Також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрація на всі вебінари відкрито, а теми буде оголошено за місяць.

14 жовтня 2021:https://bit.ly/3hYu3FX

11 листопада 2021:https://bit.ly/35u3DGW

9 грудня 2021:https://bit.ly/38v8WrB

Записи вебінарів українською на ютьюб каналі

https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Сайт компанії: clarivate.com

Розклад вебінарів російською: https://clarivate.com/ru/webinars/

Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.libguides.com/home

Корисні посиланняhttp://webofscience.com/