Головна

Про університет / Новини університету / До ХНТУ завітала Перший секретар посольства Держави Ізраїль в Україні Ілона Хільковська

До ХНТУ завітала Перший секретар посольства Держави Ізраїль в Україні Ілона Хільковська

21 листопада 2017 року в рамках співпраці ХНТУ та Ізраїльського культурного центру (м. Одеса) з робочим візитом до університету завітала Перший секретар посольства Держави Ізраїль в Україні Ілона Хільковська.

Ректор ХНТУ, д.т.н., професор Бардачов Ю.М. та начальник відділу міжнародних зв’язків к.т.н., доцент Маломуж Т.В. радо привітали гостей у стінах університету.

На робочій зустрічі з ректором було обговорено основні питання подальшого співробітництва університету та Ізраїльського культурного центру (м. Одеса).

Для студентів ХНТУ відділом міжнародних зв’язків та представниками Ізраїльського культурного центру було організовано ряд заходів, які відкривала вступним словом Перший секретар посольства Держави Ізраїль в Україні Ілона Хільковська.

Одним з них була он-лайн лекція «Предпринимательство как образ жизни – старт-ап революція на примере Израиля» доктора хімічних і економічних наук, старшого наукового співробітника Аріельського університету Елеонори Школьник. Вона має два магістерських і два докторських ступені – обидва з хімії та економіки. Спочатку Елеонора Школьник захистила диплом з інжнерної хімії і кандидатську дисертацію з економіки. А потім в Техніоні ще раз закінчила - 2 і 3 ступінь і захистила диплом з органічної хімії та управління бізнесом. Такий «об'ємний» підхід дозволяє їй бути одним з найбільш затребуваних фахівців на ринку праці. Тож мати можливість слухати лекцію такої видатної людини для наших студентів було дуже приємно.

Допомогу у проведенні лекції надали координатори Ізраїльського культурного центру в м. Херсоні Демченко Альона та Мірошніченко Яніта.

У ході он-лайн лекції Елеонора Школьник коротко розповіла про свою діяльність, охарактеризувала 9 сфер підприємництва. Звернула увагу на відомі розробки Ізраїлю, ознайомила з Нобелівськими лауреатами, заглибилася у розкриття понять «інновації», «інноваційний менеджер». Доктор Елеонора Школьник навчила студентів застосовувати різні техніки і методи розвитку творчого мислення, пошуку і визначення цілей. «У першу чергу потрібно зрозуміти, чого вам хочеться досягти. Проблема «як цього досягти» вирішується простіше», - зазначила лектор. Наприкінці лекції Елеонора Школьник побажала нашим студентам бути допитливими, отримувати нові знання, тому що знання – це сила. Після лекції викладачі та студенти мали змогу задавати питання доктору і отримували на них повні та обґрунтовані відповіді. Дякуємо Елеонорі Школьник за подарований час і цікаву інформацію.

Ще одним надзвичайно цікавим заходом був тренінг «Як стати успішним. Досвід Ізраїлю». Проводила його тренер Крістіна Петришина.

На початку тренінгу студентам було задано питання: «Що ми знаємо про Ізраїль», у ході відповіді на яке студенти могли розширити свій кругозір і дізнатися більше про цю надзвичайно красиву державу.

Наступним етапом тренінгу стала гра, у якій брали участь дві команди – хлопців і дівчат. Вони мали за певний проміжок часу перерахувати нематеріальні способи мотивації. Гра проводилася з метою усвідомлення студентами того, що для досягнення успіху дуже важливо бути мотивованим, чітко усвідомлювати цілі свого життя і впевнено йти до їх здійснення. Також студентам пропонувалося ще одне завдання, виконуючи яке вони зрозуміли, що на шляху до успіху немає ніяких обмежень, треба тільки захотіти, озирнутися навколо і побачити безліч способів самореалізації. За участь у тренінгу студенти отримали заохочувальні призи.

Крістіна Петришина розповіла студентам багато цікавої інформації про державу Ізраїль й ознайомила їх з особливостями роботи Ізраїльського культурного центру в Одесі та різноманітними проектами і програмами, у яких вони можуть взяти участь. На тренінгу панувала тепла атмосфера.

Усі заходи збагатили студентів та викладачів новими знаннями і подарували незабутні враження.

Дякуємо Першому секретарю посольства Держави Ізраїль в Україні Ілоні Хільковській за візит і сподіваємося на подальшу співпрацю.